TopStar

20. října 2015 15:29

Michal Chalupa

8 chlapů, kteří zlomili Taylor Swift srdce: Seznam nejhorších přešlapů a zraněných citů!

Už je to tak. Ještě nedávno by Taylor Swift (25) jako popovou královnu nikdo neoznačoval, ale dnes už není pochyb. Vydělává milion dolarů denně a patří k nejvlivnějším celebritám showbyznysu. Láska s Calvinem Harrisem jim jen kvete, což překvapuje. TayTay dosud velké štěstí na muže nikdy neměla.

1. Joe JonasTo bývávaly časy, kdy Joe stanul na vrcholu popularity teenagerů z celého světa. V oněch mýtických dobách Taylor teprve začínala čeřit vodu. Chodili spolu až do té doby, co jí dal Joe kopačky během 27 vteřin trvajícího telefonátu. To by asi dnes neudělal. O vztahu s Joem nazpívala Taylor písně "Last Kiss" a "Forever and Always".

2. Taylor LautnerPáreček rychle získal přezdívku Taylor na druhou. Kdo by nechtěl chodit s fešákem, který se jmenuje úplně stejně. Láska vzplanula, když spolu oba hráli ve filmu Na sv. Valentýna, ale neměla dlouhého trvání. Po Taylorovi zůstala jen příznačně nevalentýnská písnička "Back to December".

3. Jake GyllenhaalDodnes kolují drby, že Jake utratil v přepočtu 4 miliony za to, aby se před ní blýsknul. Když ho chtěla vidět, poslal pro ni soukromý tryskáč. Jakeův našlapaný program a touha se usadit, to vše donutilo dát Taylor sbohem textovkou. Gyllenhaal za Swift opravdu utratil pořádné prachy, což mu ona oplatila svými smutnými skladbami "We Are Never Ever Getting Back Together", "State of Grace", "All Too Well", "Girl at Home" a "The Moment I Knew.

4. John MayerPo spolupráci na skladbě „Half of My Heart“ zažila dvojice romantický úlet. Přátelé a široké okolí sice Taylor varovalo, že je John sukničkář, ale ona mu přesto nedokázala vzdorovat a podlehla. Za to, že si s ní užil světských rozkoší a pak ji odkopnul, si mohla zpěvačka jen a jen sama. Měla si vzít dobře míněné rady k srdci. Melodramatické kousky "I Knew You Were Trouble" a "Dear John" jsou připisovány právě nenapravitelnému playboyovi.

5. Cory MonteithTaylor s předčasně zesnulým kanadským hercem ve skutečnosti nikdy nechodila, což jí ovšem nazabránilo v tom, aby o nenapravitelném hezounkovi a feťákovi nenapsala píseň. Vzájemný vztah si po jeho smrti v roce 2013 lehce idealizovala a vznikl tak doják "Mine".

6. Conor KennedyKdyž bylo Taylor 22, začala si s osmnáctiletým Conorem, vnukem Roberta F. Kennedyho. Jejich sblížení všechny překvapilo, ale nemělo dlouhého trvání. Mladý chlapec prý pomohl životem ostřílené dívce v sobě opět najít lásku. Poněkud patetické, že? TayTay mu věnoval píseň „Begin Again“.

7. Harry StylesVypadalo to, že celý svět jen čeká na to, až si Taylor začne s Harrym z One Direction. A bylo to skutečně jen otázkou času. Dvojice spolu ale zažila dost bouřlivé chvíle – jednou nahoře, pak zas dole. Nakonec si spolu vyjeli na prázdniny na Panenské ostrovy, kde světu oznámili, že je konec. Swift Harrymu věnovala skladbu "Out of the Woods".

8. Kanye WestTaylor samozřejmě s rapperem absolutně nic romantického naprožila, což nemění nic na faktu, že také zranil její city. Když v roce 2009 při udílení cen VMA pronášela zpěvačka děkovnou řeč za nejlepší ženský videoklip, připotácel se naplech ožralý West na pódium a slavnostní okamžik překazil. Taylor to hluboce urazilo, že ji takhle ztrapnil v přenosu celostátní televize. Skandálek inspiroval skladbu „Innocent“.

Prohlédněte si všechny fešáky v GALERII!

Sdílejte článek

Přečtěte si také