TopStar

16. října 2015 15:22

Michal Chalupa

Taylor Swift se v rozhovoru naštvala kvůli Katy Perry: Co si o zlých drbech myslí?!

Vypadá to, že do největší popové hvězdy se rád ztrefuje kdokoli, jen aby se zviditelnil. Po nedávných třenicích s Nicky Minaj a později i Miley Cyrus je tu další nepříjemnost. Tentokrát jde o Katy Perry.

Je veřejným tajemstvím, že někdejší nejlepší kámošky Katy a Taylor se měly tak dlouho rády, až se mezi ně vplížila žárlivost, závist a dnes se moc nemusí. Za všechno mohou chlapi samozřejmě a mezi holkami je dnes zlá krev. A pochopitelně zlí jazykové okamžitě usoudili, že píseň Bad Blood je buď o Katy, nebo bývalém příteli. Podobné řeči TayTay našňuply tak, že se rozhodla v aktuálním čísle CQ magazínu reagovat.

V dřívějším rozhovoru pro Rolling Stone zpěvačka vyvrátila drb, že se text písně týká jejího ex: „Znáte to – máte s bývalým přítelem dobré vztahy a nechcete, aby si on nebo jeho rodina mysleli, že se do něj strefujete. Takže jsem řekla, že je písnička o ztrátě dobrého přítele.“ Reakce na sebe nedala dlouho čekat a všem bylo najednou jasné, že jde o kopanec do sladkého zadečku Katy Perry.

„Nikdy jsem neřekla nic, kdy bych na někoho ukázala prstem, v tom můžu mít naprosto klidné spaní,“ hájí se teď Taylor. „Když si poslechnete moje poslední 4 alba, mohli byste si myslet, že jsou o někom, kdo mi zlomil srdce. Nic ale nemůže být vzdálenější skutečnosti. Je ale důležité ukázat, že ztratit přátelství je stejně zničující jako přijít o romantický vztah,“ vysvětlila Swift v CQ, jak to vlastně celé myslí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také