TopStar

9. října 2015 12:02

Michal Chalupa

Fanoušci Taylor Swift pláčou: Zpěvačka náhle oznámila DLOUHOU pauzu! Co se děje?

Všichni obdivovatelé Taylor Swift jsou smutní. Mladá zpěvačka nečekaně prohlásila, že jakmile v prosinci ukončí světové turné, hodlá si dát dlouhou pauzu.

A co ji k tomu vede? Samozřejmě LÁSKA… Momentálně totiž se svým milým Calvinem oba pracují a objíždějí svět a prožívají tak vztah na dálku, který jim nevyhovuje. Zdroje z okolí Taylor tvrdí, že je tak moc zamilovaná, že by s partnerem trávila nejraději 24 hodin denně. Snad to tak má Calvin taky… Kamarádky Taylor dokonce prozradily, že se kráska bojí, aby tak dlouhé odloučení jejich vztah nezničilo.

Proto Swift učinila zásadní rozhodnutí, Po turné na nějaký čas zmizí. Chce si odpočinout a s Calvinem si užít co nejvíce společných chvil. Ostatně nedávno na sebe Taylor práskla, že touží po miminku, možná tedy nastal čas, kdy o tom přestanou žvanit a začnou na tom makat. Tomu by odpovídal i fakt, že zpěvačka pro NME magazín prohlásila: „Lidé si ode mě taky musí odpočinout. Chci vyrazit ven s přáteli a napsat novou hudbu. Nebo možná ne. Ještě nevím.“ No, tak uvidíme, jestli za pár měsíců bude svatba a mimi, nebo nové CD a turné.

Sdílejte článek

Přečtěte si také