TopStar

2. ledna 2016 17:58

Michal Chalupa

FÍÍÍHA: Taylor Swift je vnučkou nejslavnějšího starého chlípníka! Jak k tomu přišla?

Žádné skandály, úspěšná kariéra, pomoc jiným – tak znají fanoušci svou milovanou Taylor Swift. Se zakladatelem časopisu Playboy a milovníkem lascivní krásy Hugh Hefnerem moc společného nemá. O to větší poprask vzbudila fotografie „dokazující“, že je mladá zpěvačka vnučkou starého chlípníka…

Onu fotku zveřejnil uživatel jedné známé sociální sítě s komentářem: „Je vtipné mít za babičku Taylor Swift a za dědu Hugh Hefnera.“ A strhla se mela. Pod fotografií se během pár dnů objevily stovky komentářů, které řešily, jestli je na fotce skutečná Taylor, její dvojnice či její babička a Hugh Hefner.

A právě tato možnost zaujala jednoho z komentujících, který se do situace buď úplně zamotal, nebo si chtěl chytře vystřelit z mnoha lidí. Fotku předal na další sociální síť s informací, že se skutečna jedná o zpěvaččinu babičku s Hefnerem a že Taylor je jeho utajovanou vnučkou. Z legrace byla najednou nová skutečnost a trvalo pár hodin, než se situace vysvětlila. Mladý vtipálek tak napálil tisíce lidí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také