TopStar

20. prosince 2015 09:04

Michal Chalupa

Taylor Swift v slzách: Její nejlepší kamarádka se potýká s rakovinou!

Zpěvačka Taylor Swift opět ukázala, že má srdce na pravém místě. Rakovina, která postihla její nejlepší kamarádku, se rozrostla a mladá dívka se teď potýká s nádorem mozku…

Je jí teprve třináct a s rakovinou bojuje již šest let. Delaney Clements byl v sedmi letech diagnostikován neuroblastom – nádorové onemocnění, které napadá nervovou tkáň. Poté co její matka Wendy na sociálních sítích uveřejnila, že nemoc její holčičky se rozšířila až do její hlavy, rozjela se mediální kampaň, která měla dívce splnit její největší sen – setkání s Taylor Swift.

Delaney natočila video, ve kterém tančí na zpěvaččin song ´Shake It Off´ a říká: „Byl by to sen, kdybych se s tebou mohla setkat!“ A video se začalo šířit. Když se dostalo až k samotné Taylor, nezaváhala ani na chvíli a pro dospívající dívku připravila překvapení. Prostě zazvonila u jejích dveří. A Delaney byla v sedmém nebi.

Zpěvačka strávila s nemocnou dívkou a jejími kamarádkami celý den. Ležela s ní v posteli, povídaly si, líčily se a samozřejmě si celou holčičí party pořádně zdokumentovaly. Delaney poté ke zveřejněným fotkám dopsala: „Moje nová nejlepší kamarádka (jak jí teď říkám) si po cestě do Tennessee udělala speciální zastávku. Moc mě překvapila a dala mi ten nejlepší dárek ze všech! Díky! Miluju tě! Šťastné svátky!“ Zpěvačku setkání s Delaney dohnalo k slzám a prozradila, jak je šťastná, že svou návštěvou udělala dívce takovou radost!

Sdílejte článek
Štítky slzy setkání nádor běhání sen Taylor Swift

Přečtěte si také