TopStar

4. ledna 2019 12:22

České hvězdy v nesnázích: Tropická bouře řádí na thajských ostrovech!

Tak takhle si české celebrity dovolenou jistě nepředstavovaly. Tropická bouře jménem Pabuk v těchto dnech zachvátila ostrovy Ko Samui a Ko Tao. A právě tam odpočívá Marek Ztracený či vlogerka Teri Blitzen. No, teď už vlastně asi moc neodpočívají...

Tak takhle si zpěvák Marek Ztracený (33) svou dovolenou asi nepředstavoval. S rodinou se totiž vydal na thajský ostrov Ko Samui, kde plánoval oslavit s partnerkou a synem Marečkem Nový rok. To se podařilo, ovšem teď se je celá rodina uvězněna kvůli přibližující se tropické bouři Pabuk.

‚‚Je to docela rock and roll a nejhorší to tu má být dnes okolo 18. hodiny. Tak jsem zvědav. Prý si máme nakoupit jídlo a pití a být na pokoji! Všechny lety u nás zrušili,“ nechal se pro portál Super.cz Marek slyšet. Tato destinace je oblíbená i u moderátora Leoše Mareše, který tam velmi často jezdí se svou chotí Monikou.

‚‚Tak ještě že jsme tady. Chtěli jsme si rychle koupit letenky někam do bezpečí, ale zrušili všechny lety na následující dva až tři dny. Modlím se,“ napsal Ztracený na svém Instagramu. Ve stejné oblasti se momentálně nachází i vlogerka Teri Blitzen a DJ Nobody Listen. No a na sousední ostrov Ko Chang se chystá i modelka Kateřina Průšová. Velmi blízko leží i Vietnam a právě tam odpočívá Kazma s přítelkyní Andreou Kalousovou. Ti se ale rychle rozhodli ke změně lokace a odletěli tak do Kambodži.


Přečtěte si také