TopStar

4. října 2014 21:52

Lenka Zajícová

Česko má novou Nej sestřičku! Kdo v Náchodě zabodoval?

Dnešní večer byl v Náchodě věnován zdravotním sestřičkám, v Městském divadle Dr. J. Čížka se totiž vyhlašovala ta nej sestřička. V letošním ročníku ale mohla nastat změna, kdy mohl dokonce vyhrát i zdravotní bratr. Jak to tedy dopadlo?

Do šestého ročníku ankety o Batist Nej sestřičku mohl soutěžící přihlásit kdokoliv – oni sami, lékař pacient nebo osoba blízká. Přihlášek se sešlo celkem 493 a z těch byla vybrána finálová třináctka.

Ta se v sobotní podvečer sešla, aby Česko mělo novou Nej sestřičku. Mezi největší favority jistě patřila domácí Monika Utratilová z Oblastní nemocnice Náchod, která měla v sále divadla velkou podporu. Ale ani ostatní soutěžící nebyli rozhodně znevýhodňováni.

Celým večerem s noblesou sobě vlastní provázela Štěpánka Duchková a pomohla soutěžícím hladce projít soutěžními disciplínami. A které že to byly? Soutěžící se během večera sami představili, čelili otázkám od poroty, předváděli sesterské uniformy od Zdravtex Olomouc – Hodolany nebo dokazovaly své profesní dovednosti v úkolu ze zdravovědy! Letos poprvé také museli zdravotní sestřičky a bratr absolvovat módní přehlídku luxusních šatů. Hosté v průběhu večera slyšeli zívat Hanu Křížkovou, Naďu Urbánkovou, Tomáše Savku a dokonce i Ivanu Jirešovou.

Cenu Nej sestřička získala Simona Hájková z Jihlavy. Speciální cenu Prima Style, kterou předala redaktorka Táňa Sáblíková, získala Lenka Klímová z Českých Budějovic.

Gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také