TopStar

6. května 2019 10:57

Tereza Šulcová

Channing Tatum prohrál sázku a musel zveřejnit nahou fotografii!

Známý herec, který se proslavil hlavně díky filmu Bez kalhot, zveřejnil nahou fotografii na své sociální sítě. Musel tak učinit poté, co prohrál sázku se svou přítelkyní Jessie J.

Channing Tatum randí už nějaký ten pátek se zpěvačkou Jessie J. Před rokem v dubnu herec oznámil rozchod s herečkou Jennou Dewan po devíti letech vztahu. V roce 2009 se dokonce vzali. Důvodem rozchodu bylo podle herce pracovní vytížení z obou stran.

Spolu mají pětiletou holčičku Everly. Kdysi patřili k těm nejstabilnějším párům v Hollywoodu. Seznámili se během natáčení filmu Let´s Dance. Nyní pokračují ve své cestě každý samostatně a jsou přátelé.

Teď randí Tatum už pár měsíců se zpěvačkou Jessie J. Dvojice si totiž zahrála Jenga věž a vítěz si mohl vybrat jakoukoli osobní fotografii poraženého, kterou musí následně zveřejnit na sociální sítě.

Zpěvačka vyhrála a vybrala si snímek nahého Tatuma ve venkovní sprše. Snímek vyvolal obrovské reakce. Co se týče sázek, herec už si na to dá pozor. „S Jessie se už nikdy o nic nevsadím,“ zažertoval.

Podle fotografií tvoří Channing s Jessie nerozlučnou dvojici. Fanoušci si ovšem neodpustili poznámky, že single moc dlouho po rozchodu nezůstal. Dále se shodují, že zpěvačka vypadá jako kopie jeho bývalé ženy.

Sdílejte článek
Štítky nahota Channing Tatum

Přečtěte si také