TopStar

12. října 2018 08:00

Moc dlouho single tedy nebyl! Channing Tatum teď randí s Jessie J

Channing Tatum (38) se z rozchodu se svou ženou Jennou Dewan (37) tedy moc dlouho neoklepával a už randí s novou. Hvězda filmu Let‘s Dance se objevila po boku zpěvačky Jessie J (30) na jejím koncertu v Seattlu a krátce nato hrál zamilovaný pár golf. A golfu se teda moc nevěnoval! No a co říkáte vy, líbí se vám tahle dvojka?

‚‚Na golfu vypadali hrozně dobře. A Channing se se mnou dokonce vyfotil,‘‘ nechal se slyšet očitý svěděk plný nadšení. Kdy se dvojice začala scházet se neví, ale podle všeho se vídají už několik měsíců. Channingu, Channingu, takhle se po rozpadlém manželství netruchlí!

Fanoušci si samozřejmě nemohli odpustit rýpavé poznámky a zmínili, že nová láska Tatuma vypadá jako kopie jeho bývalé Jenny Dewan. Obě jsou drobné brunetky a mají dokonce i podobná jména.

Zdálo se, že jde o jeden z nejpevnějších svazků Hollywoodu. Když ale dvojice na svých sociálních sítích promluvila o rozchodu, všichni zůstali šokováni. Fanoušci doufali, že se jedná pouze o poaprílový žertík, ovšem když přišlo oficiální vyjádření, všichni zesmutněli a nezbylo než se s novinkou smířit.

Připomeňme, že Channing a Jenna se seznámili roku 2006 na natáčení filmu Let`s Dance a strávili spolu devět let. A už po dvou letech se vzali. Roku 2013 se dvojici narodila dcerka Everly.

Co se Jessie J týče, nikdy vdaná nebyla. Před nedávnem se scházela s muzikantem Lukem Jamesem, ale jejich románek netrval dlouho. No, snad ji udělá právě Tatum šťastnou a zpěvačce nebude vadit, že v ní Channing stále uvidí tu svou drobnou roztomilou Jennu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také