TopStar

14. března 2016 14:32

Michal Chalupa

Cher v rodinné VÁLCE: Má vymytý mozek a je pořád sjetá!?

Zpěvačce Cher (69) někdo brutálně vymývá mozek, a dokonce jí podává návykové látky. Vyplývá to z textových zpráv nejmenovaného rodinného příslušníka. Podle nich má být zpěvačka úplně mimo a pod zhoubným vlivem další osoby.

Zdroj bulvárního webu RadarOnline.com uvádí, že se Cher dostala pod kontrolu ze svého přímého okolí a je neustále udržována pod vlivem nejrůznějších prášků. Onen citovaný zdroj má být další člen rodiny, která má o zpěvačku obavy. Jenže ta se raději denně věnuje nenávistným a výsměšným postům na Donalda Trumpa a takové nařčení odmítá.

„Nechápu, kdo o mě takové věci šíří. Nevěřím, že by mnou někdo z přátel byl natolik posedlý, aby se mě pokusil zničit,“ komentuje počínání hejtra v příbuzenstvu na svém twitterovém účtu Cher. Když se zmíněný server zajímal blíže o názor bývalé dcery, dnes již syna zpěvačky Elijaha Blue Allmana (39), ukázalo se, že onen zhoubný našeptávač by měla být jakási žena. „Ta by nikdy mamince neublížila, je pro mě jako teta,“ řekl předělaný fousáč. Tak uvidíme, kdo je vlastně blázen.

Sdílejte článek
Štítky mozek Donald Trump Cher brutální

Přečtěte si také