TopStar

20. srpna 2015 13:18

Michal Chalupa

ZLÁ zpráva: Cher (69) prý leží na SMRTELNÉ posteli a rozhodla se odhalit TAJEMSTVÍ!

Je to devět měsíců, co Cher musela kvůli nemoci přerušit vzhledem k okolnostem drsně nazvané turné Dressed to Kill. Popová ikona byla zasažena akutní virovou infekcí, která zasáhla její ledviny a později i srdce. Po jarním optimismu se prý situace prudce zhoršuje.

Když po sérii zpráv o špatném zdravotním stavu americké zpěvačky na jaře poskytla řadu rozhovorů, kde se smíchem utvrzovala fanoušky i novináře, že rozhodně neumírá a cítí se jako dlouho ne, všem se nesmírně ulevilo. Cher musela notně zvolnit ve svém pracovním nasazení a na určitou dobu to pomohlo. Podle posledních zpráv to ale jde s idolem homosexuální komunity zdravotně z kopce!

Aktuální číslo amerického magazínu Globe přináší znepokojivou informaci, že je Cher na smrtelné posteli a s radikálním zhoršením zdravotního stavu se chystá promluvit o tématech, o kterých dlouhou dobu dovedně mlžila. Má jít především o odhalení týkající se jejího milostného života a okolností proměny pohlaví dcery Chastity v Chaz Bona (46). Snad nebude tak zle, jak časopis tvrdí, ale pokud ano, držíme palce, Cher!

Sdílejte článek

Přečtěte si také