TopStar

6. prosince 2013 11:27

Iveta Zábová

Chlupy vytrhat, příčesek nasadit! Jak se čančali VyVolení?

Jestli jsem se na nějakou chvíli opravdu těšil, pak to byly přípravy VyVolených na přímé přenosy. To se děly věci! Nejde snad o to, že si přišlo na své i mé chlípné oko. Ale zároveň jsem pravidelně dostával od VyVolených lekci.

Došel jsem například k názoru, že být metrosexuálem je pořádná dřina. Není divu, že Honza neměl čas na to, udělat pořádnou show, když se musel postarat sám o sebe. To, že se blíží „přímák“, jsem poznal podle toho, že si Honza zalezl do ložnice s vybranou VyVolenou a nechal si, za strašlivého úpění, vytrhat chlupy na zádech, na rukách, všude. Tedy skoro všude.

Výběr vhodného oblečení vypadal následovně. VyVolení nejprve sáhli do šuplete (skříně) a vybrali vhodné oblečení. To pak náležitě očichali. V případě, že neprošlo čichovým testem, oblečení zase uložili, vybrali jiné, očichali…

Legrační byla výměna podprsenek, kterou si děvčata zjevně nacvičovala už doma. Tady na začátku skvěle spolupracovaly Mirka s Pavlínou. Jedna se převlíkala, druhá jí držela prsa, aby nevypadla... Pokud vím, nepovedlo se to jen jednou. V sólovém provedení to vypadalo následovně. VyVolená si na starou podprsenku navlékla novou. Použitý kousek pak trhnutím dostala pryč z těla. Výborně to měla nacvičené hlavně Eva.

Nikol půjčovala boty, Lucka ponožky

Poněkud svérázně přistupovala k výběru outfitu Lucka. Málokdy se stalo, aby na sobě měla něco z toho, co si přinesla ve svém kufříku. Boty si zásadně půjčovala od Nikol (nikdy jsem nepochopil, jak bylo možné propašovat tolik párů do Vily). Vhodné oblečení jí obvykle půjčovala také Nikol, několik kousků měla Lucka od Evy. Na oplátku Lůca zásobovala VyVolené svými ponožkami, těch měla po ruce dost.

Co mě ale dostalo, bylo příčesky. Vždycky jsem si říkal, jací jsme my, muži, vlastně troubové, když se rozplýváme nad tím, když ze sebe ženy udělají kočku. Poprvé jsem zpozorněl, když o příčescích promluvila Zdenička. Jenže ta byla jaksi umělá celá. Když pak před svým Duelem vytáhla své příčesky, umístěné na jakémsi věšáčku, propadl jsem trudnomyslnosti. Kolegyně na velíně mě sice ujistily, že většina žen příčesky nenosí… Ale věřte někomu z VyVolených.

Líčení, cesta trnitá

Oblékání a vlasy však mnohdy předčilo obyčejné líčení přítomných dam. Některé vytáhly své zkrášlovací kufříčky hned po ránu, jiné se do této procedury (mužskému myšlení naprosto nepochopitelné a záhadné jako bermudský trojúhelník) pustily před večerní party či přímým přenosem. Výsledek byl v naprosté většině povedený, ale to, co tomu předcházelo, vypadalo jako soutěž o nejhrůzostrašnější škleb. Všechny se na sebe do zrcadla všelijak ksichtily, ať už při nanášení „mejkapu“, očních stínů či rtěnky. U mě však jednoznačně vede mimika VyVolených žen při používání řasenky. Dámy, které vědí, o čem mluvím, se pobaví, a možná jim některý výraz připomene je samotné, pánové: pokud nechcete ztratit iluze o ženské kráse a zkrášlování, odvraťte raději zrak!

Fotogalerie: Podprsenky

Fotogalerie: Líčení

Sdílejte článek

Přečtěte si také