TopStar

6. prosince 2013 09:51

Iveta Zábová

TOP SECRET aneb přísně utajení VyVolení

Sledovali jste, stejně jako my, VyVolené on-line? Přesto je možné, že vám něco uniklo. Byly věci, na které se vztahovalo nejvyšší utajení.

Třeba taková Zpovědnice. Tam jsme se v on-line přenosu dostali jen výjimečně.

Několikahodinové návštěvy Romany, z nichž by měla radost pouze firma na vysušování slz, pokud by nějaká existovala, byly jen pro silné nátury. Stejně jako dlouhé noční dialogy s mimozemšťankou Reginou.

Co nevěděli ani VyVolení, byl fakt, že se ve Vile vyskytovalo hned několik „mrtvých úhlů“, kam se nedokázala podívat žádná z našich kamer. Kdyby to bývali věděli, určitě by jich využívali k nerušenému převlékání.

To Láďa patrně došel k závěru, že když vyrazí v noci do prádelny, stane se z něj naprosto neviditelná bytost. Omyl. Noční směna tak měla hned několikrát možnost sledovat údajně nevinného mladíka v akci. Jakže se tomu říká slušně? Samohana…

Ať si kameramani, fotografové nebo lidi ve štábu dávali majzla, jak chtěli, VyVolení měli časem natolik vycvičené oči, že dokázali poznat, za kterým ze zrcadel se zrovna skrývá kamera. Pavlína toho využívala k pravidelným hádkám se zrcadlem v koupelně. VyVolené slečny a paní zase překvapily našeho fotografa, když mu, naprosto cíleně, pózovaly nahé v bazénu…

I takoví byli VyVolení.

Sdílejte článek
Štítky zrcadlo

Přečtěte si také