TopStar

1. srpna 2023 00:00

E. Bozonová

Cesta soutěží: Honza

Sokolovského barmana s vizáží manekýna si VyVolení zvolili sami za soupeře ve zvláštní Volbě. Do Vily vstoupil 26. září a hned našel spřízněnou duši v Thomasovi. Tak dlouho ale ryl do Vladka, až ho vyzval do Duelu, v němž 15. listopadu prohrál. Ve Vile prožil 50 dní.

Během zvláštní Volby, v níž si měli VyVolení sami vybrat dalšího soupeře, zafungoval drtivý nedostatek pořádných chlapů ve Vile, a tak především dámy vsadily na pohledného třiadvacetiletého Honzu. Okouzlil je hollywoodským úsměvem, perfektní figurou, a navíc sliboval, že rozjede ve Vile velkou show. Když však překročil práh, dav cizích spolubydlících ho zřejmě trochu zaskočil, takže si vybral jako oporu dominantního Thomase a potichoučku se zasunul do pozadí.

Láska na obzoru

Po Pepově vyřazení ze hry Honza využil příležitosti a zaměřil se na půvabnou Nikol, které jeho pozornost rozhodně nebyla nepříjemná. Vytvořili spolu krásný pár, lahodící oku, a jejich laškování během nočních mejdanů napovídalo, že by se diváci mohli dočkat i divočejších zážitků. Nakonec ale skutek utek. I když Honza zřejmě považoval za show odhalování vlastního pozadí, k extra lahůdce, na níž by si smlsli milovníci Noční show s Agátou Prachařovou, nakonec nesebral pod dohledem kamer odvahu. Po Nikolině odchodu se stal objektem Eviny pozornosti a plněním jejích tajných přání ji dostal na svou stranu v boji proti Vladkovi.

Na šampióna neměl

S blížícím se finále Honzu ovládla závist. Proč by měl vyhrát další řadu VyVolených Vladko, když už jednou vyhrál, a je tudíž za vodou! Oprášil Thomasovu teorii o Vladkolandu a stále dokola ho obviňoval, že s ostatními manipuluje. Jeho neustálé útoky Vladka unavovaly, a tak ho vyzval do dvojitého Superduelu, který Honza prohrál v pátek 15. listopadu stejně jako Eva.

Video: Medailonek Honza

Video: The Best of Honza

Fotogalerie:

Sdílejte článek

Přečtěte si také