TopStar

2. prosince 2013 18:29

E. Bozonová

Cesta soutěží: Mirek

Čtyřiadvacetiletý tesař z Ostravy vyhrál v sedmé Volbě a do Vily přišel společně s Romanou. Své pověsti notorického průšviháře dostál i v show a kvůli porušování pravidel z ní byl jako jediný vyloučen.

Pár dní před Volbou přišel Mirek k úrazu při hospodské rvačce, takže nastoupil do VyVolených s několika stehy na hřbetu pravé ruky. Díky tomu se dostal na první výlet do normálního světa, na vyndání stehů. Jakmile ale lékařka sáhla po pinzetě a nůžkách, Mirkovi se orosilo čelo a navzdory svému opálení poněkud pobledl. Co když ho ta dáma v bílém stříhne? Kvůli ruce vyrazil na výlet i podruhé, protože se mu jizva nechtěla hojit. Zanedlouho prohrálstřet s vosou a vzápětí ho potrápil zánět středního ucha. Zapsal se tím do historie českých VyVolených, takového maroda jsme tu ještě nikdy neměli. Vyčištění sluchovodu mu ale zjevně ulevilo, protože po pár minutách už nabízel soupeřům sekt.

Porušení pravidel

Mirek sice porušoval pravidla jako na běžícím pásu, zřejmě si to ale vůbec neuvědomoval. Co bylo tou pověstnou poslední kapkou, kterou pohár trpělivosti štábu přetekl? Navzdory varování zvolil stejnou metodu, díky níž se do Duelu dostal El Nino, a začal ostatní VyVolené jednoho po druhém přemlouvat, aby mu dali palec. Moderátorka Tereza Pergnerová mu pak oznámila v přímém přenosu „rozsudek“, po němž dostal posledních 30 minut ve Vile na to, aby si posbíral svých pět švestek, a pak šupem domů. Mirkovo vyloučení ze show VyVolené šokovalo a někteří z nich do poslední chvíle nemohli uvěřit, že se nejedná pouze o nejapný žert. Předčasný odchod ze soutěže Mirka hodně mrzel.

Video: Medailonek Mirek

Fotogalerie: The Best of Mirek

Fotogalerie: Odchod

Sdílejte článek

Přečtěte si také