TopStar

2. prosince 2013 15:53

E. Bozonová

Cesta soutěží: Martin

Martin šel do Vily s pověstí výbušného rváče, sliboval však, že se bude krotit. Vyhrál čtvrtou Volbu a do Vily vstoupil v první skupině VyVolených. Svou uzavřeností si ale spíš nadělal nepřátele a nakonec prohrál v Duelu s Evou.

K Martinově neschopnosti komunikace s ostatními se postupně přidávaly další nectnosti. Především sobeckost a nehospodárnost. Například bez mrknutí oka vyhodil do koše půlku pizzy, aniž se zeptal, jestli na ni třeba někdo nemá chuť. Ani ubíhající sny ve Vile mu nepomohly přiblížit se k ostatním, možná protože má v sobě hluboko zakořeněnou nedůvěru k okolí. Někteří soupeři ho dokonce začali podezřívat, jestli se do show nedostal nějakým trikem. Jejich pozornosti totiž neunikl strmý nárůst jeho hlasů až během přímého přenosu Volby. Z ostatních ho opravdu zajímala jedině Nikol, po níž házel zbožňující pohledy. Pak mu ale konečně svitlo v dáli světélko a přilepil se na Thomase.

Co se nedělá

Na oltář vysněného úspěchu nakonec klidně obětoval i Thomase, kterého v přímém přenosu odsoudil za vztah se Zdeňkou. A náhle se začal měnit před očima ve lva salonů. Vítr z plachet mu však vzápětí vzala Eva, když si ho vybrala ve čtvrtek 12. září za soupeře do druhého Duelu a nazvala ho v přímém přenosu tajemným mužem. Zvolila prý člena skupiny predátorů, o jehož síle se chce přesvědčit. „Počítal jsem s tím, že si mě Hraběnka vezme!“ komentoval její rozhodnutí Martin. „Kamarádi ti pošlou hlas,“ ujišťovala Martina rádoby upřímně Lucka. „Teď aspoň zjistím, jestli na lidi působím fakt negativně,“ uklidňoval Martin sám sebe. A už zase začal bloudit po Vile od jednoho k druhému. Zbývalo mu však ve Vile už jen pár hodin – v Duelu s Evou neměl šanci.

Video: Martinův medailonek

Video: The Best of Martin

Jak se rodili VyVole?, Podívejte se na video ze zákulisí:

Sdílejte článek

Přečtěte si také