TopStar

2. prosince 2013 13:11

Iveta Zábová

Nejšílenější hádky ve Vile: Kdo s kým a proč? Máme videa!

Vila VyVolených toho zažila opravdu hodně: vypjaté situace byly na denním pořádku, stejně jako dramatické zvraty, hlasité hádky i tajné intrikování. Na ty nejzajímavější hádky zavzpomínáme v našem článku.

Zpočátku se zdálo, že VyVolení 2013 budou pohodovou řadou plnou usmívajících se soutěžících i přátelství na život a na smrt – alespoň tak vypadalo několik prvních dní, kdy se všichni v novém prostředí teprve rozkoukávali. Pak ale začalo hromadné soužití dopadat na všechny a stinné stránky pomalu vyplouvaly na povrch – to s sebou samozřejmě přineslo i první spory a hádky.

Památným se stal spor Romany a Lucky, která jí vychrstla obsah své skleničky do obličeje poté, co jí Romana vyčítala nedostatek slušného chování. Romana v tu chvíli zachovala kamennou tvář a celou situaci ustála. Jen málokdo by udržel v podobné situaci chladnou hlavu.

Video: Konflikt mezi Luckou a Romanou

Prvním výrazným sporem byl ten mezi Vladkem a Thomasem, kdy se už už schylovalo k fyzickému napadení a kdy k vyhození Thomase ze soutěže scházelo opravdu málo! Vladko měl totiž konflikt s Martinem a do něj se zničehonic vložil právě Thomas – všichni vyhrocenou situaci sledovali s otevřenou pusou!

Vladko a Thomas hádka

Video: Hádky ve vile

Překvapivě měl spor i s Luckou, s níž si od začátku rozuměl: jejich hádka znamenala konec jejich přátelství, Lucka jednou dokonce vyjela i na svého věrného Láďu, a to takovým způsobem, že všichni nechápavě vrtěli hlavou. Věčné spory mezi sebou měly i Romana a Eva: Eva jí několikrát nazvala energetickým upírem a vadilo jí, že Romča spoustu věcí zbytečně moc řeší, Romaně zase vadilo, že je Eva často otrávená a simuluje při plnění úkolů.

Video: Hádka: a je to venku

Video: Romana a Thomas hádka

Video: Výbuch

Romana versus Eva

Rozruch ve Vile způsobil i příchod Reginy, kterou sice srdečně přivítali, ale za pár okamžiků poznali, že to s ní rozhodně nebudou mít lehké! Nejvíc hádek měla určitě s Vladkem a Romanou.

Video: Do kravína s Reginou

Video: Hádka o potraviny

Video: Regina se hádala s Pavlínou

Po odchodu Thomase a Reginy z Vily nastal Vladkovi relativní klid, to by se ale proti němu ale nemohli nepostavit Eva a Honza! Jak se soutěž chýlila ke konci a ve Vile zbývala už jen hrstka soutěžících, často si spolu něco museli vyříkávat Vladko s Romanou.

Video: Ostrá výměna názorů

Video: Hádka VyVvolených

Video: Vladko x Romana hádka


Přečtěte si také