TopStar

29. listopadu 2013 23:17

E. Bozonová

Pavlínina cesta VyVolenými IV: Přátelství, nebo láska?

S Vladkem si Pavlína zkrátka sedla. Sdílejí styl humoru, rozumějí si téměř ve všem. A zrodil se navíc ještě velký paradox – ač lesbička a gay, našli v sobě zjevně určité zalíbení. Ve Vladkově případě by se chvílemi dalo hádat i na zamilovanost.

Poprvé Pavlína skončila ve Vladkově objetí při mejdanu po jeho vítězství nad Thomasem. Jejím zcela odhaleným křivkám v bazénu zkrátka neodolal – to že se na hezkou holku nejen rád podívá, je o něm dávno všeobecně známo. A Pavlíně jeho pozornost rozhodně nebyla nepříjemná. Na jejich téměř pravidelná objetí už jsme nemuseli čekat dlouho. Svou troškou do mlýna přispěla i Regina. Jedno z jejích přesně taktovaných představení Pavlína prostě nevydýchala. „Mně je na zvracení,“ prohlásila a Vladko se ji snažil uklidnit: „Ona je jako režisér,“ vysvětloval Reginin přístup k show.

Zlomila to Eva

K radikálnímu zlomu v Pavlínině vztahu k Vladkovi přispěla Eva, která po návratu z Duelu s Reginou bláznivě podlehla Honzovu zářícímu, i když trochu prázdnému úsměvu. Definitivně Vladka opustila a začala přizvukovat nenávistnému Honzovi v útocích na „šampióna“. Na to se ovšem Pavlína nedokázala v klidu dívat, a tak se postavila Vladkovi po bok. Jako vítězové dvojitého Superduelu za sebou nechali Honzu a Evu současně a do Vily se vraceli bok po boku. Od té chvíle se z nich stala nerozlučná dvojka a Vladko si Pavlíninu přítomnost čím dál víc užíval. Dokonce se jí jednou zeptal, jestli by s ním chodila, kdyby to bylo možné. Šampión VyVolených se zřejmě svým způsobem zamiloval a Pavlíně jeho pozornost rozhodně nebyla nepříjemná. Je více než pravděpodobné, že životní dráhy těchto dvou finalistů se už jen tak nerozdělí.

Jak se rodili VyVolení? Podívejte se na video ze zákulisí:

Sdílejte článek

Přečtěte si také