TopStar

29. listopadu 2013 22:45

E. Bozonová

Vladkova cesta VyVolenými IV: Kámoška, nebo láska?

Velkým otazníkem je i nadále Vladkova sexuální orientace. Přestože o sobě tvrdí, že je gay a má ve Španělsku přítele, pěkné holky mu rozhodně nejsou cizí. Rád se podívá, tu a tam si sáhne, ochotně se pomazlí… a občas padne i nějaká ta pusa.

Tu první dostala tentokrát Nikol, a to hned čtvrtý den společného pobytu ve Vile. Jeho první „partnerkou“ se však stala Eva, která strávila v ložnici po jeho boku nespočet dní. Svěřovali se navzájem, tulili, mazlili… a dokonce upletli na ostatní soutěžící úspěšnou boudu – většina alespoň na chvíli opravdu uvěřila, že je Eva s Vladkem těhotná! Pak se ale cosi pokazilo, když na Evu začal cenit svůj hollywoodský úsměv hezounek Honza.

Jedinečná Pája

Mezitím si Vladko našel cestu k Mirce i okaté Lucii, s níž se poprvé zle pohádal 1. října a svůj výlev emocí zakončil slovy: „Tys mě strašně zklamala!“ Od té doby mezi nimi panoval tichý pakt o neútočení, který Vladko průběžně šperkoval úterními palci pro Lucii. Současně padla Vladkovi do oka další favoritka – při mejdanu na oslavu svého vítězství nad Thomasem poprvé vyjel po Pavlíně, která už tou dobou neměla ve Vile po boku svou Mirku. Postupně k sobě nacházeli cestičku a jejich vztah se naplno rozvinul, poté co v Superduelu porazili během jediného večera Evu a Honzu. Když pak zůstali v posledních hodinách ve Vile sami jako finalisté, působili dojmem nerozlučného páru.

Galerie: Vladko

Jak se rodili VyVolení? Podívejte se na video ze zákulisí:

Sdílejte článek

Přečtěte si také