TopStar

29. listopadu 2013 22:30

E. Bozonová

Vladkova cesta VyVolenými III: Příliš silná káva

Averze je věc jedna a otevřená nenávist je už něco jiného. Té druhé propadli někteří VyVolení a jejich nezvladatelné reakce vedla jedna z nejubožejších lidských vlastností – závist.

Do šestého Duelu vyzval zúčtovaný Thomas právě Vladka, a tím si podepsal rozsudek. Mezitím však Vladkovi vyrostl ve Vile další úhlavní nepřítel, nešetřící verbálními útoky a přímými urážkami. Thomasův věrný nohsled Honza ani trochu nerespektoval hranice slušnosti, takže se Vladko měl co ovládat. Po Thomasově odchodu od něj převzal žezlo nepřátelství. Největší ránu ale zasadil Vladkovi štáb v pátek 25. října, když poslal do Vily jako další regulérní soupeřku jeho nezapomenutelnou rivalku z první řady VyVolených Reginu. A její další několikadenní hostování už Vladko málem nepřežil.

Stará zášť

Vzájemná averze vyplula brzy na povrch i mezi Vladkem a Petrem Zvěřinou, který přišel do Vily jako host. Již během Superduelu uzavřeli separátní mír a Zvěřina se Vladkovi dokonce omluvil. Počátky jejich dalšího soužití ve Vile byly velmi pozitivní a Petr dokonce prohlásil, že i tentokrát určitě vyhraje Vladko, protože: „Lepší zůstanou!“ Postupně však vyplouvaly na povrch staré křivdy a spory, až se pánové shodli na tom, že až se potkají venku, nejspíš si navzájem rozbijí hubu. Před osmi lety si totiž ve Vile doslova šli po krku, a to se jen tak neurovná.

Fotogalerie: Finále VV 2013

Jak se rodili VyVolení? Podívejte se na video ze zákulisí:

Sdílejte článek

Přečtěte si také