TopStar

5. prosince 2013 20:02

E. Bozonová

Cesta soutěží: Regina

Další nezapomenutelná osobnost z první řady VyVolených vstoupila do Vily jako regulérní soutěžící 25. října a brzy bylo jasné, že ke svým legendárním úletům přidala další. Už po 14 dnech ji VyVolení poslali do Duelu a v souboji s Evou pohrála. K Vladkovu zoufalství ale dorazila ještě na návštěvu.

I když je o osm let starší, vypadá stále skvěle. Divoká Regina Holásková z první řady VyVolených, která vstoupila do Vily jako regulérní soutěžící na divokou kartu, zapůsobila na první pohled jako jemná a vyrovnaná dáma. V každém okamžiku jí záleželo na tom, jak vypadá. Tvářila se příjemně, s milým úsměvem však brzy dokázala druhým velmi krutě ubližovat. Umí totiž skvěle vystihnout a zasáhnout nejcitlivější místa soupeřů. Svému okolí se snažila namluvit, že mnohem víc rozumí světu právě díky tomu, že je matkou. Ani ona se ale nedokázala ovládat donekonečna. Trochu víc ji ve Vile znal jen Vladko, jehož přítomnost jí začala brzy komplikovat situaci.

Samomluva a mimozemšťané

Celé lidstvo je podle Reginy úplně k ničemu, jen ona je jiná – výjimečná. "Nikomu nic nedocvaklo, ať si ten svět nechají. My půjdeme rychle domů, klidně dneska…“ mumlala polohlasem. Ostatní s ní postupně omezovali komunikaci na nutné minimum, a tak buď trpěla samomluvou, hrubě se navážela do ostatních, především do Vladka, nebo si udělala z portu mikrofon a promlouvala na kameru ke světu. O mimozemšťanech, odporném lidstvu, které žere zvířata, dokázala smíchat teroristické útoky se špatnou ekonomikou, pěstováním biopotravin a Hitlerem. Působila zkrátka chvílemi jako blázen.

Pachatelka se vrací

Dokonce ani poté, co ji ostatní zúčtovali, nevnímala své okolí natolik, aby si správně vybrala soupeře. Chtěla do Duelu Lucku, jenže přehlédla na její ruce šátek imunity. A tak to narychlo odnesla Eva. Tenhle tah se Regině nevyplatil, o desetiletí mladší sexy blondýnka ji 8. listopadu poslala domů. Nikoli však definitivně. Do Vily se Regina vrátila ještě jednou, tentokrát v létajícím talíři a kostýmu mimozemšťana. "Přiletěla" 19. listopadu, rozhodnuta ve svém chování ještě přitvrdit. Tentokrát strávila s VyVolenými jako host čtyři dny, které stály Vladka poslední zbytky psychických sil. Ale i když se jeho soupeřka uchýlila až k šikaně, dokázal zvítězit – nad ní i sám nad sebou.

Video: The Best of Regina

Fotogalerie: Regina


Přečtěte si také