TopStar

5. prosince 2013 13:56

E. Bozonová

Cesta soutěží: Jafar

Řady VyVolených rozšířil 16. října večer – a v tu ránu ho bylo všude plno nejen díky tělesným rozměrům. Výbušnou povahou si nadělal nepřátele, někteří soupeři se ho dokonce začali bát. I když si velmi věřil, doplatil na spor s Luckou, která ho vyřadila v Duelu po pouhých 15 dnech ve Vile.

Herec, kaskadér, moderátor a tvůrce ohňových show Jan Filipenský, který vystupuje pod uměleckým jménem Jafar, vstoupil do Vily společně s vědmou Zdenou Reginou a nadělal v show pořádný rozruch. Oba totiž VyVolení našli na terase v obrovské krabici jako mimořádný dárek a při pohledu na Jafara většina z nich oněměla. Se svou výškou 203 centimetrů a váhou 170 kilogramů byl nepřehlédnutelný a vzhledem k extrovertní a výbušné povaze i nepřeslechnutelný. Navíc velmi rychle vyšlo najevo, že má obrovský problém s autoritami a přizpůsobivostí. Úkoly ho obtěžovaly, brblal od rána do večera a jeho výbuchy působily stále hrozivěji.

Líbivá politika

K dobru je třeba mu přičíst, že se po každém výbuchu omlouval, a pokud byl právě klidný, snažil se vycházet se všemi co nejlépe. Skvěle využíval i své prostorové výraznosti a divadélko hrál i pro štáb. Funkce bosse mu ale dávala pořádně zabrat – dodržování pravidel bylo nad jeho síly. Nakonec se dopracoval do stavu, kdy se zlobil už i na déšť, který mu prý venku kazí kšefty, takže si to s ním VyVolení vyříkali při nejbližším Zúčtování. Jeho první Duel však měl nečekané důsledky – ze hry vyřadil půvabnou a akční Nikol, kterou soutěžící považovali za žhavou kandidátku na vítězství. Vinou své neukázněnosti však vzápětí přišel o imunitu, a tak jako první v historii VyVolených šel po pouhém týdnu do Duelu podruhé. Tentokrát se kasal, že odstřelí dalšího drzouna, na okatou Lucku, kterou vyzval do Duelu, však neměl. Svérázný golem strávil ve Vile VyVolených pouhé dva týdny.

Video: The Best of Jafar

Fotogalerie: Jafar

Sdílejte článek

Přečtěte si také