TopStar

3. prosince 2013 16:39

E. Bozonová

Cesta soutěží: Pepa

Už ve svém medailonku Pepa avizoval, že je děsně na holky, hlavně na brunetky, a ve Vile své pověsti dostál. Sotva prošel dveřmi, padla mu do oka sexy Nikol. Na pěknou holku ale také v soutěži dojel – domů ho z Duelu poslala akční Eva.

Jednatřicetiletý hezoun z Rokycan se netají tím, že se intenzivně věnuje jednomu z nejoblíbenějších mužských sportů – lovu žen, a ani nepovažuje v tomto směru za handicap, že už platí výživné na pětiletou dceru. Od svého příchodu z Dovolby 18. září prakticky nespouštěl oči z Nikol, které jeho pozornost evidentně dělala dobře. V rámci seznamovací strategie ale jakoby neměl svůj názor. Se všemi byl zadobře, na každého se usmíval a při plnění úkolů se vždy zasunul kamsi do pozadí. Pobyt ve Vile si užíval jako luxusní dovolenou. Navíc brzy vyšla najevo jeho další vlastnost – hulvátství, které se v něm většinou probudilo pomocí alkoholu.

Největší buran

Takový titul by žádného chlapa nepotěšil, přesto se Pepa tvářil, že o nic nejde. Během dne etikety dostal od VyVolených pomyslné vidle do ruky a slámu do bot právě on. A nebyl by to Pepa, aby z této situace nevznikl konflikt. Neustále šil především do Romany a hádky s Evou byly na denním pořádku. Navíc některé soupeře dráždil proslovy, jak si je bude postupně brát všechny do Duelu a jen se přitom bavit. Až narazila kosa na kámen – Eva prostě odmítala dál jeho chování jen mlčky přehlížet. Během Zúčtování se díky ní zrodila nová nesmrtelná hláška, že je „vylízaný jako kelímek od jogurtu“. A vzápětí si ho vybrala jako soupeře do Duelu, který vzhledem k její akčnosti a sexy postavičce neměl šanci vyhrát.

Video: Medailonek Pepa

Video: The Best of Pepa

Fotogalerie: Pepa

Sdílejte článek
Štítky duel

Přečtěte si také