TopStar

3. prosince 2013 15:19

E. Bozonová

Cesta soutěží: Mirka

Drobná brunetka z Českých Budějovic nastoupila do Vily třináctý den soutěže, poté co vyhrála devátou Volbu společně s El Ninem. Především kvůli sexuální orientaci však brzy narazila na protivníka Thomase. Jejich vztah postupně přerostl v otevřené nepřátelství, které Mirka zaplatila prohrou v Duelu.

Drobná Jihočeška, která už zhruba rok žije v Praze, je závislá na chození po kavárnách a miluje jídlo, což na ní ale rozhodně není vidět. Dřív měla mindrák ze své výšky, dnes už se prý ale tolik neřeší. Jejím velkým tajným přáním bylo dostat se do Vily stejně jako plavovlasá Pavlína, s níž žije v partnerském vztahu už devět let. Podezření, že vztah dvou půvabných VyVolených není jenom kamarádský, se zrodilo hned po jejich emotivním přivítání. Když Mirka překročila práh Vily, Pavlína jí vyběhla naproti, čímž poprvé porušila pravidla show. Popadla ji do náruče a měla slzy na krajíčku. Ostatní tím vyvedla z míry. Takhle se vítají kámošky?

Přiznání v přímém přenosu

Pravdu o svém vztahu, kterou dosud neznali ani jejich nejbližší, řekly Mirka a Pavlína 5. září večer v přímém přenosu. Konečně dokázaly to, čeho se léta obávaly – otevřeně přiznat svou sexuální orientaci. Jejich soužití ve Vile však vydrželo pouhé čtyři týdny. Ukončil ho Mirčin spor s Thomasem, který jí neustále dával najevo nesouhlas a pohrdání, především kvůli sexuální orientaci. Sebevědomý macho a emancipovaná lesbička se zřejmě dohodnout nikdy nedokážou. Jejich averze, vystupňovaná až k nenávisti, vygradovala 27. září soubojem v přímém přenosu. Do Duelu vyzval Mirku zúčtovaný svalovec a díky diváckým hlasům ji poslal domů.

Video: Medailonek Mirka

Video: The Best of Mirka

Fotogalerie: Mirka

Fotogalerie: Mirky odchod


Přečtěte si také