TopStar

3. prosince 2013 13:32

E. Bozonová

Cesta soutěží: Zdeňka

Dnes již pětadvacetiletá brunetka z Prostějova si chce jít za svým snem a je ochotná pro to hodně obětovat. Vyhrála druhou Volbu a společně s další pěticí překročila práh Vily VyVolených. Nejvíc upoutala pozornost svým románkem se svalovcem Thomasem, již třetí Duel se jí však stal osudným.

Kráska, která si během pobytu ve Vile vysloužila přívlastek silikonová, studuje dálkově veřejnoprávní policejní školu, ráda by se ale prosadila v showbyznysu, třeba jako moderátorka. Účastí ve VyVolených na sebe chtěla upozornit a tak moc o to stála, že se kvůli tomu nepohodla s rodinou. A tak si balila svých pět švestek do auta a do nástupu do Vily přespávala u přátel. S rodiči se momentálně už čtyři týdny nebavím. Neschvalují to, že jsem se do VyVolených přihlásila. Já si ale chci žít svůj život,“ prohlásila těsně před Volbou. Nejvýrazněji na sebe upozornila vztahem s tetovaným svalovcem Thomasem, který se k ní hned první večer nastěhoval do postele. Vypadali jakoby si byli souzeni, Zdeňka se soustředila především na něj a s ostatními VyVolenými komunikovala stále méně. Obzvlášť mezi holkami tak stále více vzbuzovala dojem, že je neupřímná.

Upíří narozky

Korunu svému chování Zdeňka nasadila, když si právě v den svých pětadvacetin zlomila zub a štáb jí jako vtípek poslal upíří náhradu. Urazila se, stáhla do ložnice a nechala se chlácholit Thomasem. Pak přišel největší trapas, když jí Markéta ze show Božské dorty od Markéty přinesla osobně až do Vily jeden ze svých unikátních výrobků a uražená slečinka jí vůbec nepoděkovala. Dokonce se ani nezvedla z postele. Tím si zpečetila svůj další osud – tak obrovskou nezdvořilost jí ostatní VyVolení „spočítali“ u zúčtovací tabule. Při Výzvě pak nekriticky přecenila své síly, když si vybrala za soupeřku krásnou a akční Nikol, takže ve třetím Duelu prohrála na celé čáře. A sotva vytáhla paty z Vily, její láska k Thomasovi se rozplynula jako dým.

Video: Zdeňky medailonek

Video: The Best of Zdeňka

Takhle soutěž začínala pro jednotlivé soutěžící. Mrkněte na video:

Video: Volba

Jak se rodilli VyVolení? Podívejte se na video ze zákulisí reality show:

Sdílejte článek

Přečtěte si také