TopStar

4. prosince 2013 15:17

E. Bozonová

Cesta soutěží: Láďa

Jednadvacetiletý Plzeňák vyhrál třetí Výzvu ve středu 21. srpna a společně s Luckou, která dostala od produkce žolíka, vstoupil ještě týž večer od Vily. Jako nejmladší muž, tak trochu mimoň, gay, a navíc panic. Ve Vile prožil 58 dní, osudným se mu stal Duel s Honzou.

I když působil zpočátku zakřiknutě, podařilo se Láďovi na sebe velmi rychle upozornit svérázným chováním i vzhledem. Vypadal totiž jako z jiného světa. A hned první večer přišel o jednu ze svých charakteristik – nadále už nebyl nepolíbený! S touto příjemnou činností měla totiž Lucka psychické problémy, kterých se pokusila zbavit právě s ním. Prvními opravdovými polibky v životě jakoby se Láďa nastartoval. K tomu pár piv, sklenka šampáňa a možná i trocha vodky, a už začal pod dohledem kamer odhalovat nejtajnější zákoutí své duše. A hlavně největší tajemství svého života, o němž prý doposud neměla potuchy ani jeho rodina – přiznal, že je homosexuál.

Lucčin ocásek

Většinu doby, strávené ve Vile, prožil Láďa jakoby přilepen k okaté Lucce, s níž přišel z Volby do Vily. Vycítil, že pro něj bude mít pochopení, a tak se proměnil v její věrný ocásek. Do úkolů šel po jejím boku, slavili spolu i svěřovali se navzájem, až chvílemi šel plachý chlapec s potutelným úsměvem své adoptivní matce na nervy a spolku hysterických neurotiků začal být díky své nezničitelně dobré náladě podezřelý. Zjevně si začal uvědomovat hodnoty vlastní osobnosti, stále častěji dokazoval, že mu smysl po humor rozhodně není cizí, a mistrně si dělal legraci i ze svých nedostatků. Přestal porovnávat svou postavu s ostatními VyVolenými, protože si uvědomil, že je chytřejší než většina z nich a dokáže světu nabídnout mnohem víc, než jenom hru vypracovaných svalů.

Vysněný Duel

I když několikrát prohlašoval, jak by si rád vyzkušel Duel, realita ho zaskočila. „Chci si vyzkoušet, zda tu chci být a mám být,“ prohlásil, když ho v úterý 15. října soupeři vypalcovali. „Nevím, co si o něm myslet,“ řekla o něm Nikol. „Neprojevil žádné emoce, city ani pocity, je chladný, proplouvá a získává energii z druhých,“ rozhodla třetím palcem o Láďově osudu Pavlína. O dva dny později benjamínek Vily všechny vyvedl z míry, když si při Výzvě zvolil za soupeře hezounka Honzu. Nad jeho hollywoodským úsměvem neměl v Duelu šanci vyhrát.

Video: Medailonek Láďa

Video: The Best of Láďa

Video: Láďa

Fotogalerie: Láďa

Sdílejte článek

Přečtěte si také