TopStar

4. prosince 2013 16:25

E. Bozonová

Cesta soutěží: Nikol

Korunní princezna reality show, nejkrásnější VyVolená… přívlastků dostala půvabná brunetka řadu. Byla totiž nejvíc „viditelná“, a rozhodně nikoli jen díky svému vzhledu. Krátce před Duelem s obrem Jafarem však začala ztrácet nervy, čímž si zřejmě u svých fanoušků uškodila. Ve Vile prožila 61 dní.

Sebevědomá usměvavá Nikol vyhrála pátou Volbu a vstoupila do Vily společně s vítězem speciální Volby, legendou českých VyVolených Vladkem. Po celou dobu se netajila tím, že by se chtěla stát moderátorkou, a někteří soupeři jí zase vyčítali, že vymetá reality show - na Primě jsme ji totiž mohli vidět společně se sestrou Danielou v Hotelu Paradise. Svou sexy postavou přitahovala zraky všech mužských obyvatel, přinejmenším těch hetero, a do všech úkolů, her i zábav se vrhala doslova po hlavě. Zkrátka jí bylo všude plno.

Od Pepy k Honzovi

Při hledání spřízněných duší padl Nikol do oka nejdřív lamač dívčích srdcí Pepa, jehož obdiv jí dělal dobře. Vzápětí po jeho vyřazení ze soutěže ochotně podlehla Honzovi. Je si zkrátka dobře vědoma svých ženských předností, umí s nimi zacházet a sbírat mužská srdce jako borůvky v lese. Se svou suverénností však tvrdě narazila, když přibyl do Vily nový soutěžící, gigantický herec a kaskadér Jafar. Bylo to, jako když padne kosa na kámen – Nikol mu nezůstávala nic dlužná, čímž cholerického obra vytáčela k nepříčetnosti. Nakonec se rozhodl, že „drzého spratka“ odstřelí, a navzdory Nikoliným půvabům se mu to v osmém Duelu opravdu podařilo. Tuhle prohru nesla suverénní brunetka opravdu velmi těžce.

Video: Medailonek Nikol

Video: The Best of Nikol

Fotogalerie: Nikol

Sdílejte článek

Přečtěte si také