TopStar

5. prosince 2013 17:15

E. Bozonová

Cesta soutěží: Zdena Regina

Nejstarší účastnice čtvrté řady VyVolených se zjevila na terase společně s Jafarem jako mimořádný dárek 16. října. Brzy ale zjistila, že tahle hra není její šálek kávy, a tak začala přemlouvat ostatní, aby ji poslali do Duelu. Po dohodě se štábem pak po 19 dnech ve Vile ze soutěže odstoupila.

Vědma a kartářka Zdena Regina sice přišla do Vily jako regulérní soutěžící, brzy jí ale začaly docházet síly. Hlavně ty psychické. Neustálé plnění úkolů, večery protahované do pozdních nočních hodin, tu a tam nějaký ten pořádný mejdan… – pro jejích pět křížků na krku to bylo zkrátka moc. Největší ránu jí ale uštědřil štáb, když VyVoleným uchystal zdravý veganský týden, a navíc bez cigaret! Musela si ujasnit, co vlastně chce – hrát o pět milionů, nebo kouřit? Odpověď byla jednoznačná: Kouřit! Trpěla tak strašlivým absťákem, že se nad ní štáb smiloval a dodal jí alespoň elektronickou náhražku. Přesto ji život pod neustálým dohledem kamer dál deptal.

Kamarádské gesto

V pohodě byla Zdena jenom ve chvílích, kdy se mohla vrátit ke svému kartářskému umění, jinak scházela před očima. Jak ale z toho ven? Za bezdůvodné opuštění show jí hrozila podle smlouvy tučná pokuta, a tak se pokusila najít náhradní řešení. Začala VyVolené jednoho po druhém přesvědčovat, aby ji „vypalcovali“, a tím jí pootevřeli cestu z Duelu zpátky do každodenní reality. V úterý 5. listopadu sice dosáhla při Zúčtování svého, takový postup ale štáb odmítl akceptovat. A tak po dohodě opustila Zdena Regina Vilu, aby se vrátila k věšteckému řemeslu a rodině, po níž se jí ukrutně stýskalo.

FOTOGALERIE :

Sdílejte článek

Přečtěte si také