TopStar

19. listopadu 2013 15:34

Regina se večer vrátí do Vily. 5 věcí, které od ní ostatní můžou čekat

Striptérka Regina se večer vrátí do Vily, přestože po Duelu s Evou doslova utekla. Pokud si obyvatelé Vily oddechli, že se jedovaté spolusoutěžící zbavili, dnes je čeká pořádný šok. Regina se objeví v roli mimozemšťanky. Což v jejím případě přesně sedí. Co se ve Vile stane?

1. Romana se nafučí

Některé urážky se mezi ženskými neodpouštějí. Romana Regině určitě nezapomene, že věčně narážela na její nadváhu a prohlašovala ji za vypasenou šmudlu. Romana Reginu s otevřenou náručí určitě nepřivítá.

2. Vladko se bude šklebit

Když Vladko dostane prostor si od Reginy odpočinout, docela si rozumějí. Nejlépe, když se nevidí osm let – jako od první do čtvrté řady VyVolených:-) Teď se sice odloučili jen na několik dní, ale i to mohlo Vladkovi stačit k nabrání dechu. Pokud má formu, bere Reginu jako člověka, který je schopen a ochoten dělat show.

Jak to vypadá, když Vladkovi z Reginy tečou nervy? Mrkněte na VIDEO:

A když se pohádají, Vila se třese v základech:

3. Holky se začnou víc zdobit

Jestli na sebe někdo po vizuální stránce dbá, tak Regina.

Jak se tak neustále zdobí a čančá, ostatním ženám v její blízkosti to obvykle nedá a začnou se víc snažit.

4. Všichni znejistí

A kdo se vrátí alespoň na návštěvu příště? S Thomasem všichni jakž takž počítali, jeho harém také skousli. Pepu napřed vítali a pak jim svým vrtáním a urážkami lezl na nervy. Ale Regina? S jejím návratem určitě nepočítá vůbec nikdo. Jakmile se stane realitou, po zbytek soutěže až do velkého Finále 29. listopadu nikdo nezůstane v klidu. Ani drtivá vítězka z Duelu s Evou Pavlína...

5. Konec klidu před bouří

Pokud si VyVolení mysleli, že do Finále to doklepou v družném poklidu, jsou na omylu. S Reginou pod střechou nic takového nepřipadá v úvahu!

TIP Prima-Style.cz: Sledujte Zúčtování dnes na Primě od 20:15 a také živý vstup na Prima love od 21:20.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také