TopStar

15. listopadu 2013 12:06

Thomas a jeho trenky do VILY! Proštrachali jsme mu tašku

"Trenýrky jsem si koupil nové," zamával nám Thomas epesním kouskem spodního prádla a zmizel ve Vile, kde v pátek ještě pořád byl a ostatní soutěžící z reality show VyVolení z něj rozhodně neměli žádnou radost.

Thomas se vrátil do hry ve velkém stylu, odpočatý a dobře sbalený (jak si můžete ověřit ve FOTOGALERII). Dbal i na maličkosti. Dobře ví, že diváci přes kamery sledují každý detail. Prádlo si tedy pro jistotu opatřil úplně nové. A zubní kartáček taky.

K Vile ho doprovodila přítelkyně Silvie. "Nejvíc ze všeho bych chtěla s Thomasem do Vily," svěřila se s tím, že tohle přání bohužel neklaplo, a tak počká venku. Thomas byl bojovně naladěný. "Když mě někdo napadne, tak si to s ním holt rozdám a vyvedou mě ven," přemítal.

Na rvačku sice nedošlo (zatím), ale strčit Thomase do Vily je asi tak stejné, jako přisypat do už tak kypícího hrnce s emocemi prášek do pečiva!

VSTUPTE DO VILY TUDY a podívejte se, co se tam děje. Vladko například prohlásil, že kdyby byl Thomas poslední chlap na světě, tak se radši vzdá své homosexuality:-)

TIP PRIMA-STYLE.cz: Sledujte dnes na Primě SuperDuel dvou dvojic Eva–Pavlína a Vladko–Honza od 20:15 hodin.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také