TopStar

14. listopadu 2013 08:35

Dagmar Dandová

Nový hvězdný pár českého showbyznysu: Nikol z VV a Sámer Issa

NeVyVolená Nikol Trojanová se objevila na otevření nového módního obchodu s novým doprovodem: zpěvákem Sámerem Issou. Moc jim to spolu slušelo a každou chvilku si někam tajně odběhli...

Nikol nám dokonce prozradila, že se objeví v Sámerově novém klipu.

"Pracuji se Sámerem na několika projektech. Plánujeme dělat charitativní akce pro dětí ze Sýrie, budeme spolu fotit nějaké snímky a moc se těším, až si zahraju v jeho klipu, který bychom měli točit zhruba příští týden," řekla nám Trojanová, kterou Sámer prý pravidelně sledoval v televizi.

"Sámer mě zkontaktoval hned potom, co jsem vypadla z VyVolených. Tvrdí mi, že mi od začátku fandil, a že jsem se mu tam líbila. Tak uvidíme, jak to mezi námi bude fungovat," usmála se brunetka, která na akci vedle Sámera vypadala vyloženě spokojeně.

"Nebyla jsem až tak převapená, když mi Sámer zavolal, protože se ke mně od nějakých zdrojů dostalo, že si na mě Sámer shání číslo. Jsem za to hrozně štasná. Je to moc hodnej, super kluk, který něco dokázal," pěla na něj jen chválu Trojanová.

"Samozřejmě že se mi Sámer líbí jako chlap. Je tak roztomilej. Ale teď si užívám to, že jsem sama a netroufám si přemýšlet nad tím, že by se z nás znal pár i v soukromí. Ale nevylučuji to... Známe se zatím jen krátce, ale je to fajn," řekla Nikol Trojanová.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také