TopStar

15. listopadu 2013 06:50

Dagmar Dandová

Vlaďka Erbová: Přestaňte už mluvit o rakovině kvůli mé rodině!

Modelku a manželku fotbalisty Tomáše Řepky Vlaďku (32) velmi trápí, že se o ní všude píše, že má rakovinu. Přitom to není pravda. Krátkovlasá playmate má problém se štítnou žlázou. Proto tolik zhubla.

„Víte, jak to vzniklo? Někde jsem řekla, že mám nález, který musí jít na rozbor na histologii. Někteří bulvární novináři z toho hned udělali, že mám rakovinu. Ale já už žádnou nemám. Je to strašný pro mé děti a rodinu, když o mně musí číst takové strašné věci,“ rozčílila se modelka.

„Musím jít na operaci se štítnou žlázou, protože se mi objevily tři laloky. Takže mi ji asi vyndají. No uvidíme, jak to bude růst… Teď beru prášky,“ svěřila se Erbová. „Nechtěla jsem o tom vůbec mluvit, ale ta věc s rakovinou mě donutila přiznat, že mám zdravotní problémy. Ale opravdu, nejedná se o rakovinu. To slovo nesnáším, děsí mě,“ dodala manželka Tomáše Řepky.

„Už bych to chtěla mít všechno za sebou. Největší strach mám ale z narkózy. Přečetla jsem si několik článků, kde se psalo, že se po ní už někteří lidé neprobrali. Jsem z toho vystrašená kvůli mým dětem,“ řekla Vlaďka Erbová, kterou za pár měsíců možná čeká operace.

"Věřím, že vše bude v pořádku!" dodala.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také