TopStar

14. ledna 2019 13:03

Tereza Šulcová

Chris Pratt požádal Katherine Schwarzenegger o ruku! Tu teď zdobí obrovský diamantový prsten!

Hollywoodský bourák Chris Pratt (39) požádal svou drahou polovičku po sedmi měsících randění o ruku! Tou vyvolenou se stala Katherine Schwarzenegger (29), dcera slavného terminátora Arnieho Schwarzeneggera. Líbí se vám tahle dvojka?

Je to teprve rok, co se Chris po osmi letech rozvedl se svou manželkou Annou Faris, se kterou má šestiletého syna Jacka. O rozvod zažádal v roce 2017. Teď, po krátké známosti požádal o ruku partnerku Katherine.

Dcera slavného herce Arnolda Schwarzeneggera nešla v tatínkově stopách a rozhodla se studovat žurnalistiku. Následně se stala spisovatelkou. Na kontě má již dvě knížky. Před měsícem oslavila Katherine své devětadvacáté narozeniny a otec jí věnoval roztomilou koláž.

Hvězdný pár se seznámil v červnu 2018, svou známost potvrdil měsíc poté, když byl novináři nachytán v kostele i s hercovým synem. Momentálně odjeli Katherine s Chrisem do Mexika na rodinnou dovolenou i s dívčinou matkou a bratry. Pratta fanoušci znají mimo jiné z filmů Strážci Galaxie a LEGO příběh, kde propůjčil svůj hlas jednomu z hrdinů. Minulý rok se objevil v pokračování filmové série Jurský park (Jurský svět: Zánik říše). Tam si zahrál po boku Bryce Dallas Howard.

Sdílejte článek

Přečtěte si také