TopStar

4. února 2019 10:54

Tereza Šulcová

Chrissy Teigenová: „Instagram není všechno, rodičovství je úplně o něčem jiném.“

Modelka Chrissy má se zpěvákem Johnem Legendem dvě děti. Dvouletou holčičku Lunu a téměř ročního chlapečka Rona. Nedávno sdílela na svém Instagramu zprávu pro všechny své sledující.

Modelka je známá především díky svému otevřenému postoji k rodičovství. Jako jedna z mála celebrit sdílí opravdu intimní věci, které nazývá přirozenými a není potřeba je držet v soukromí. Již několikrát zveřejnila na sociální sítě fotku, kde kojí své děti, svá prsa s odsávačkou, své síťované poporodní kalhotky a takhle bychom mohli pokračovat do nekonečna.

Na svém Instagramu má přes 22,5 miliónů fanoušků, kteří doslova hltají každý příspěvek, který tato maminka zveřejní. Podle jejího profilu bychom mohli usoudit, že má bezproblémové děti, šťastnou rodinu a vše je zkrátka perfektní. Ale Instagram je jedna věc. Realita je ovšem věc druhá.

A to sama modelka nedávno přiznala. „Dnes Lola nesnědla ani jediný kousek jídla. Dnešek je pro mě ten nejhorší den z rodičovství a je to opravdu náročné. Když mi píšete, že chcete hned také miminko nebo rovnou dvě, když vidíte mé příspěvky, tak je potřeba si uvědomit, že je to jen sociální síť. Instagram není všechno, rodičovství je úplně o něčem jiném,“ vysvětluje ve svém denním příběhu.

Je pochopitelné, že dvě děti dají Teigenové zabrat. To ovšem vidí pouze lidé za oponou, tedy její manžel John Legend. Je potřeba si uvědomit, že lidé na sociálních sítích sdílí jen to dobré a s negativními věcmi se už nepochlubí. To ovšem neplatí pro Chrissy.

Sdílejte článek
Štítky děti mateřství Chrissy Teigen John Legend

Přečtěte si také