TopStar

24. září 2015 16:00

Michal Chalupa

Chudák Ryan Gosling: Ze sexbomby Evy Mendes se stala PEKELNÁ STÍHAČKA! Neuvěříte, co mu provádí…

Označují je za nejvíc sexy pár Hollywoodu. Kdo navíc viděl hříšně svůdného Ryana Goslinga s exotickou sexbombou Evou Mendes a jejich rozkošnou dcerkou Esmeraldou tvrdí, že všichni pospolu vypadají jako reklama z katalogu na dokonalou rodinu. Zdání však klame…

Dle zdroje z blízkosti páru totiž Evě vůbec nesvědčí, když je doma s dítětem. Stala se z ní stíhačka a jedinou její „zábavou“ je stopování Ryana. Musí mít neustálý přehled o tom, kde je a co přesně dělá. Největší roli v tom asi hraje to, že její sexy partner právě natáčí třetí romantický film, ve kterém je jeho partnerkou charismatická a krásná Emma Stone.

Nutno dodat, že například ve filmu Bláznivá, zatracená láska, to mezi nimi skutečně jiskří. A Ryan také velmi rád prohlašuje, že Emma už je jako jeho stálá filmová manželka, takže se Evě nedivíme, že žárlí. Nyní už to však dospělo do bodu, kdy se z obyčejné žárlivosti stala posedlost.

Zdroj magazínu Star popsal, jak hereččino stíhání vypadá: "Nezáleží na tom, kolikrát Ryan Evě říká, že on a Emma jsou pouze přátelé, ona tam vidí přitažlivost. Eva se nezastaví a neustále Ryanovi volá, aby věděla, co dělá, když se mu dovolá do schránky, nechává mu vzkazy a textuje tak dlouho, dokud se jí neozve zpět. V tom vztahu už není žádná důvěra. Je jen otázkou času, kdy se jejich cesty rozejdou.“ My doufáme, že to ustojí, protože i když se nám pohled na Emmu s Ryanem ve filmu líbí (mrkněte na video), s Evou tvoří super pár, kterého by byla škoda. Souhlasíte?

Sdílejte článek

Přečtěte si také