TopStar

24. listopadu 2013 13:42

Co dělá Lucie Vondráčková se Slavíky? Válí se s nimi po schodech

Na fotce vlevo rok 2013. Vpravo rok 2012. Vypadá to, jako by zpěvačku Lucie Vondráčkovou (33) v posledních dvou letech zisk stříbrného Slavíka doslova porazil. Jak jinak si vysvětlit, že se s ním opakovaně usadila na schodech bonton nebonton?

Ledaže by se Lucie, která se občas ráda stylizuje do romantické polohy, domnívala, že uvelebit se na schodech je roztomilé.

Možná i trochu je (většinou v případě dívek, kterým není třicet)... Ale nesmíte kopírovat samu sebe! Opáčko bychom brali jen v případě, že by si Lucie zopakovala Slavíka 2011 – tehdy nepřiletěla z Montrealu, kde bydlí se svým manželem hokejistou Tomášek Plekancem, protože byla v sedmém měsíci těhotenství.

Jinak doporučujeme pokusit se vydržet na nohou:-) a nebo vymyslet něco originálního.

Ačkoliv... Lucie zažila v přímém přenosu takový šok, jako žádná jiná kolegyně předtím. Takže měla na slabá kolínka trochu nárok. Petr Čtvrtníček na ni totiž vystrčil holý zadek. A to tedy Lucie ustála se ctí, všechna čest!

Prohlédněte si FOTOGALERII – zaostřili jsme na stříbrnou slavici (druhé místo získala už pošesté za sebou) pořádně zblízka!

P.S: Kdyby vám bylo podezřelé, proč je na schodech Lucie ve stříbrných šatech a během přenosu v růžových, tak jde skutečně o fotografie z jednoho večera a rychlý převlek:-)

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také