TopStar

19. září 2013 12:10

Dagmar Dandová

Co skrývají VyVolení? Dluhy, závislosti, vyšetřování policie

Ve Vile se sešla opravdu zajímavá sebranka. Když dostali soutěžící úkol, aby odhalili svou 13. komnatu, na povrch vyplavaly opravdu zajímavé věci…

Gamblerství upovídané Romany

Romana (32), které VyVolení říkají Kelda a Růžena, se přiznala, že pracovala pro Korejce. Co pro ně dělala, neprozradila, ale prý s nimi chodila do kasina. Brzy se stala závislou na hazardních hrách a čtyři roky tak ničila rodinný rozpočet. Nakonec se na popud rodiny začala léčit. I tak tehdy Romanu její závislost málem stála manželství.

Momentálně má nejspíš Romanin manžel, s nímž si už v devatenácti letech pořídila dítě, všech její eskapád už dost. Nesouhlasil s její účastí v reality show, a Romana se obává, že se po odchodu z Vily nebude mít kam vrátit.

Možná svou hráčskou vášeň totiž tak úplně neovládla. Jen svou touhu po zisku na automatech vyměnila za šanci, že by mohla vyhrát ve VyVolených… Uvidíme, šanci na výhru má zatím 1:12. Vsadili byste si na ni?

Dluhy blondýny Evy

No jo, blondýnu Evičku (23) napálili. Chudák holka chtěla pomoct své kamarádce a za půjčených 200 tisíc od ní koupila její firmy. Jaké pak bylo překvapení, když zjistila, že firmy jsou v konkurzu a ona má na krku dluh 200 milionů korun. Tak takhle si Evička podnikání rozhodně nepředstavovala. VyVoleným se přiznala, že už nebyla daleko od sebevraždy. Chtěla se oběsit! Nebýt tatínka, který ji od tohoto nápadu odradil, byla by teď ve vile VyVolených jiná soutěžící.

Eva pak zjistila, že její „kamarádka“ měla už pět manželů. Jeden se oběsil a z dalšího se stal alkoholik. V Pardubicích této ženě prý říkají „černá vdova“. Škoda, že to Evička zjistila až poté, co se s „kamarádkou“ pustila do obchodování…

Ne, nepopisujeme vám tady obsah telenovely Divoký anděl na Prima love. To jen Evička Feuereislová ve Vile vyprávěla příhody ze svého života…

Exekuce svalovce Thomase

Svalovec Thomas Castello (38, původním jménem Tomáš Hradil) byl v minulosti obviněný z ublížení na zdraví a prý na vlastní kůži poznal, co je to být ve vazbě. Nezaměstnaný kulturista z Hradce Králové provozoval na nádraží bar a pořádně se zadlužil. Raději si pak změnil jméno. Pokud to udělal proto, aby se schoval před věřiteli, nebyla přihláška do reality show ten nejlepší nápad... Však už si ho tam také nepříjemné dopisy i policie našly.

…a podmínka!

A aby toho nebylo málo, koketář Pepa, nováček ve Vile, přiznal, že je v podmínce.

Chudák Nikol, po tomto náročném večeru konečně pochopila, že už není v Hotelu Paradise, ale mezi VyVolenými.

-dad-

TIP Prima-Style: Sledujte VyVolené zdarma prostřednictvím čtyř kamer a on-line přenosu ZDE.

Koho si vezme silikonová Zdeňka do Duelu, se dozvíte už dnes na Primě: Vyvolení Výzva ve 20.15.

Více o VyVolených

Sdílejte článek

Přečtěte si také