TopStar

17. září 2013 17:00

Dagmar Dandová

VyVolení šílí: Zdenka prý žije v dementariu a chce si vzít Thomase do duelu

Pobyt ve vile VyVolených brunetce Zdence dává pořádně zabrat. Včera například skoro celý den nevylezla z postele. Tvrdí, že je to kvůli depce z uraženého zubu. Je možné, že chce být jenom hýčkaná od kulturisty Thomase, který jí pobyt v posteli po svém zpříjemňuje.

Thomase naprosto fascinují její silikony. „Taky bych chtěl mít takový dekolt,“ špital Zdence pod dekou. „Jednou už jsem takový krásný prsa viděl a dokonce přírodní. Ta holka byla ale striptérka. Zdeni, ty je máš akorát do dlaní,“ rozptyloval se chvíli poté, stále ještě pod dekou, nezaměstnaný barman nad přednostmi studentky policejní školy.

„Tady je to dementarium,“odpověděla mu na jeho komplimenty chladně Zdenka.

Thomas se ale nedal odradit. „Jsi kačírek, moc hezká pusinka,“ lichotil Zdeně dál.

Zdenku evidentně neokouzlil. Najednou prudce zvedla hlavu. „Když mě dneska v Zúčtování vypalcujou, vezmu si tě do Duelu. Chci toho nejsilnějšího,“ prohlásila.

Thomasovi v tom okamžiku spadlo libido na nulu a zaskočeně dal zpátečku: „Já ale nejsem nejsilnější!“ bránil se chabě. „Dáš si něco k jídlu?“ zkoušel jít do Zdeny jinak.

Zdenka neodpověděla, tak přitvrdil. „Když nebudeš jíst ani pít, tak brzy umřeš. To bychom se měli asi do té doby lépe poznat,“ navrhoval.

Tak uvidíme, jaký bude dnešní večer. Žhavými kandidáty na Duel jsou: Thomas, Zdenka nebo Romana.

Kdo to bude, se dozvíte dnes na Primě ve 20.15 VyVolení Zúčtování.

TIP Prima-Style: Sledujte VyVolené zdarma prostřednictvím čtyř kamer a on-line přenosu ZDE.

Více z vily:

Sdílejte článek

Přečtěte si také