TopStar

20. února 2018 18:00

Čokoládová diva Toni Braxton do toho praští! Už podruhé

Popová diva devadesátek a držitelka 7 cen Grammy Toni Braxton (50) se bude vdávat! Zpěvačku požádal o ruku její přítel, rapper Brian Williams (49), který je známý spíše pod pseudonymem Birdman. Do roka a do dne bude svatba a Toni se snad tohle manželství konečně vydaří.

Už před několika týdny se začalo spekulovat, zda se zpěvačka nechystá nechat svázat okovy manželství. Braxton už totiž nějakou tu dobu nosila na svém prsteníčku prstýnek neznámého původu. Oficiálně potvrdila tyto domněnky v teaseru na svou novou televizní show ‚‚Braxton Family Values‘‘, která bude velmi nápadně podobná té od rodiny Kardashian.

‚‚Mám pro vás novinu, jsem zasnoubena!‘‘ vykřikla Toni před celou rodinou a ukázala šperk s masivním diamantem.

Toni a Birdman se poznali roku 2002, když spolupracovali na skladbě ‚‚Baby You Can Do It‘‘. Tehdy byla ale zpěvačka vdaná za hudebníka Keriho Lewise, kterému porodila dvě dítka. Mladší syn, 15letý Diezel trpí autismem. V roce 2013 se Braxton s Lewisem rozešla a o 3 roky později se začala pravidelně vídat s rapperem.

S Lewisem se zpěvačka nechala rozvést po čtyřletém odloučení v červenci 2013. V roce 2012 se dokonce psalo o jejím údajném milostném románku s hercem Eddiem Murphym. I když u nás její sláva skončila odezněním hitu ‚‚Unbreak My Heart‘‘, za oceánem má zpěvačka práce nad hlavu. Televizní show, nové spolupráce na albech a dokonce kniha o zpěvaččině životě. Zkrátka a dobře, Braxton svou kariéru rozhodně na hřebík nepověsila.

Sdílejte článek

Přečtěte si také