TopStar

8. září 2018 17:50

Markéta Škorňová

Copak je to za vojáka? Poznáte hvězdu Primy v uniformě?

Patří mezi nejznámější sportovní moderátory v zemi. Teď míří Václav Tittelbach do televize Prima, kde se chystá zbrusu nový magazínu Sport Star. A při té příležitosti Vašek nelenil a zapátral ve svém fotoarchivu a našel opravdové pecky! No posuďte sami!

Václav Tittelbach je známým sportovním moderátorem, který má za sebou bohatou moderátorskou minulost. Netřeba dodávat, že jako pravý sporťák, mu je sport všeho druhu velmi blízký. Proto není divu, že se právě Václav Tittelbach stal novým šéfem projektu televize Prima- magazínu SPORT STAR. Ten startuje již tuto neděli ve 21:30!

A co dělal ještě před tím, než se začínal objevovat na obrazovkách? Vašek nelenil a ze svého soukromého archivu vyštrachal několik památných fotografií.

První je třicet sedm let stará fotografie z roku 1981, kde je jako voják. „Byla to povinná služba vlasti v Litoměřicích v roce 1981 za hluboké totality a jak je vidět, nadšení jsme z toho rozhodně nebyli,“ prozradil Tittelbach.

Kdo se podívá pozorněji, uvidí, že už tady má svůj legendární knír. „Už jsem si nechal růst knír, abych se na vojně nemusel pořád holit. Měl jsem ho až do roku 1999,“ směje se Tittelbach.

Druhý snímek prozradil, s čím si jako tříletý nejraději hrál. „Moje milované hračky, které jsem ve třech letech snad nedal z ruky, plyšový jezevčík a dřevěná formule,“ dodává Václav s úsměvem.

Teď už má ale Václav plnou hlavu nového pořadu SPORT STAR, ve kterém se můžete těšit na vše ohledně sportu a vrcholových sportovců. „Ukážeme zákulisí, odhalíme praktiky trenérů a triky. Prozradíme exkluzivní a pikantní tajemství ze soukromí sportovních hvězd a začínáme už v neděli 9. září v půl desáté večer,“ prozradil Tittelbach.

Sdílejte článek
Štítky fotografie

Přečtěte si také