TopStar

4. března 2014 11:12

Corinna Schumacher: Šílený dárek k 45. narozeninám

Manželka Michaela Schumachera Corinna strávila nejsmutnější narozeniny ve svém životě. V den svých pětačtyřicátin byla osm hodin v pokoji manžela společně s dětmi, jeho bratrem a tchánem. Den předtím však dostala od bývalého lékaře F1 hrozný "dárek".

Gary Hartstein, bývalý lékař F1 totiž v neděli napsal: "Většina pacientů, kteří tak dlouhé kóma vůbec přežijí, trpí těžkým postižením."

Lékaři v Grenoblu budí Michaela Schumachera již čtvrtý týden. Skutečnost, že zatím nejsou žádné pozitivní zprávy jen živí teorie, že naděje na probuzení jsou mizivé. Už nyní se neurologové na celém světě shodují, že je prakticky vyloučeno, že by Schumacher pokračoval v životě jako "ten samý muž, jakým byl předtím". Pokud si neponese těžké mentální nebo fyzické postižení, změní ho zážitek osobnostně.

Doktor Hartstein se podle svých slov připravuje na nejhorší: že se Schumacher z kómatu vůbec neprobere. Někteří fanoušci s ním souhlasí, jiní ho za jeho postoje tvrdě kritizují.

Následující dny rozhodou. Většina narkotik, která udržovala Schumachera v umělém spánku, bude brzy z jeho těla zcela pryč.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky F1 kóma dárek lékař postižení Michael Schumacher

Přečtěte si také