TopStar

18. června 2019 11:00

Tereza Šulcová

Courteney Cox oslavila své 55. narozeniny s Jennifer Aniston a Lisou Kudrow!

Herečka Courteney Cox oslavila v pátek 55. narozeniny se svými dlouholetými kamarádkami Jennifer Aniston a Lisou Kudrow. Jejich přátelství trvá, a to více než 15 let od posledního dílu seriálu Přátelé.

Nerozlučná trojice! Možná si tyto herečky vybavíte jako Moniku Gellerovou, Phoebe Bufetovou a Rachel Greenovou z oblíbeného amerického televizního sitcomu Přátelé, který byl poprvé spatřen na televizních obrazovkách 22. září 1994.

Od tohoto roku začalo přátelství mezi Courteney, Jennifer a Lisou a neskončilo ani po natáčení posledního dílu, který byl odvysílán 6. května 2004. Právě naopak! Courteney v pátek oslavila 55. narozeniny a na oslavě nemohly chybět ani Jennifer Aniston a Lisa Kudrow.

„Ani nevíte, jak moc jsem šťastná, že můžu tento den oslavit narozeniny s těmito dvěma! Miluji vás, holky, opravdu moc,“ napsala herečka na svůj Instagram.

Fanoušci seriálu Přátelé doufali ve velký comeback, jelikož Jennifer před pár měsíci pronesla v televizní show u Ellen DeGeneres, že je možné, že se seriál opět vrátí na naše obrazovky. Po pár dnech prohlásila, že se jednalo o žert.

Courteney Cox byla od roku 1993 v manželství s hercem a filmovým režisérem Davidem Arquettem, který si zahrál menší roli v seriálu Přátelé. Rozvedli se v roce 2013. Spolu mají patnáctiletou dceru Coco, která se zajímá o herectví, a tak je možné, že o ní ještě uslyšíme.

Sdílejte článek

Přečtěte si také