TopStar

26. května 2014 09:40

Lenka Zajícová

Cože, tolik?! Kim Kardashian prozradila, kolik utratili za velkolepou svatbu

Kim Kardashian a Kanye West (kteří získali přezdívku Kimey) jsou konečně svoji. Prima Style vám přináší deset nejzajímavějších informací z nejočekávanější svatby roku.

1. Kim Kardashian obékla róbu z návrhářského domu Givenchy. Její manžel zvolil sako stejné značky. Vše bylo šito na míru. Kim musela 9krát na zkoušení, než si róbu oblékla v den svatby.

2, Beyoncé a Jay-Z pozvání na obřad odmítli. Přestože Kim mluvila o tom, jaké jsou se zpěvačkou kamarádky, Beyoncé raději trávila víkend v New Yorku. Novomanželům ale popřála hodně štěstí. Přes instagram.

3, Svatební dort byl dárkem od italského návrháře Valetnina Garavaniho. Byl dietní, neobsahoval žádný cukr.

4, Den před obřadem pro pár vystoupila zpěvačka Lana Del Rey. Tento komorní koncert byl pro Kim dárek od jejího nastávajícího manžela. Kim se prý rozplakala štěstím.

5, Když šla Kim k oltáři, zpíval jí do kroku Andrea Bocelli.

6, Broody Janner, nevlastní bratr nevěsty, se omluvil, že na veselku nepřijde. Důvod? Musel pracovat. Sorry Kim.

7, Na velkolepou akci dorazilo celkem 200 hostů.

8, Zdroj blízký rodině prozradil, že se pár rozhodl právě pro Itálii, protože zde manželé počali dceru North West. Kde přesně to bylo, ale nevíme, a otázkou je, zda to vůbec chceme vědět.

9, Svatba stála údajně neuvěřitelných 300 000 000 Kč!

10, Pár na svatbě ale i tak vydělal. Prodej snímků z obřadu, sponzorské dary a rozhovory vydělaly novomanželům 420 000 000 Kč. Tomu se říká skvělý marketingový tah.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také