TopStar

4. října 2013 06:50

Dagmar Dandová

Čvančarová si to umí zařídit. Bodyguardi jí hlídali šunky

Herečka Jitka Čvančarová nafotila s Martinem Dejdarem fotky do nového kalendáře přímo ve vrtulníku. Ona na fotkách hraje zlodějku, která společně s imitátorem Barta Simsona krade maso.

Ve skutečnosti si ale museli dávat pozor oni dva, aby jim lup někdo neukradl, respektivě nesnědl.

Na focení byli totiž pozvaní i novináři, kteří měli, jako obvykle, hlad. Při pohledu na libové maso se jim sbíhaly sliny a chtěli šunkovou dekoraci sníst. Na place tak nakonec museli zasahovat bodyguardi.

Strážci tedy měli spoustu práce. Kromě toho, že museli hlídat bezpečí Čvančarové a Dejdara, aby při výstupu z vrtulníku neskončili jako muzikant Michal David (ten si zlomil natřikrát kotník tak, že se nezúčastnil ani premiéry svého nového muzikálu Mata Hari), ještě dávali pozor, aby šunku nikdo neoždiboval. Také ji museli pravidelně leštit, aby vypadala čerstvá.

Není lehké dělat bodygurda. Své by i tom mohl vyprávět i manžel Ivety Bartošové Josef Rychtář, který to ale díky vztahu se zpěvačkou dotáhl z osobního strážce až na manžela. A to i když mu tu jeho „šunku“ chtěl okrást neúnavný Zdeněk Macura.

A co na to hlavní aktérka Jitka Čvančarová?

„Jako maminka jsem sice trochu opatrnější, ale i tak se pořád ještě do všeho vrhám rovnou po hlavě,“ smála se herečka a šunku nedala ani na chvilku z ruky…

-dad-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také