TopStar

19. ledna 2016 19:53

Michal Chalupa

Cyrus chystá vdavky a její EX fňuká jak baba! Hádejte koho si Miley k Liamovi nastěhovala domů?

Miley Cyrus a její bývalý snoubenec Liam Hemsworth jsou opět spolu a návrat zpečetili nejen několika novými spolubydlícími. Prsten, který Miley všem strašně nenápadně ukazuje, svědčí o nadcházejícím důležitém kroku v životě zpěvačky.

Dlouho řešený milostný trojúhelník zpěvačky Miley Cyrus, Liama Hemswortha a donedávna i Patricka Schwarzeneggera nabírá na obrátkách. Zahraniční bulvár tvrdí, že stín z románku mezi Miley a Patrickem je definitivně překonán a šťastná zpěvanka se vrátila do náruče bývalého snoubence Liama Hemswortha.

A s návratem milého přivítala Cyrus svém domě čtyři nové spolubydlící. Hrdličky se nyní přestěhovali do domu v Malibu, kde jim dělá mimo jiných domácích mazlíčků společnost rovnou šest pejsků. Není to však jediná novinka na scéně. Milovnice nahoty a mléka totiž všude ukazuje svůj zásnubní prsten, který od miláčka kdysi dostala.

[[nid:2531175]]

A co na to bývalý partner a nevěrník Patrick Schwarzeneger? Ten prý vždy věděl, že láska Miley k Liamovi nikdy nevyhasla, a tak z velkého návratu dvou zpěváku není nijak překvapen. Celý vztah jej údajně velice zraňovalo, že Miley to s Liamem ve skutečnosti nikdy neukončila, a v závěru vztahu mohlo mnohým připadat, že to byl sám Patrick, kdo milenku Hemsworthovi vrátil zpět do náruče.


Přečtěte si také