TopStar

9. ledna 2016 12:22

Michal Chalupa

Vysmátá GALERIE: Dvojnici Miley táhne na 90 a Cyrus má ve zhulené kámošce těžkou konkurenci!

Na věku nezáleží a důkazem toho je americká internetová celebrita Baddie Winkle z Kentucky. Narodila se v roce 1928, ale jako horlivá propagátorka marihuany a odvázaného životního stylu i řádí v 87 letech jak Miley Cyrus.

A právě Miley svou starší kamarádku zbožňuje, stejně jako třeba Rihanna, Gwen Stefani a dalších 1,7 milionu lidí na Instagramu. Hudbymilovná babička už natočila dokonce videoklip, užívá si života naplno a leckterá dvacítka jí může závidět.

Její módní výstřelky jsou s Cyrus srovnatelné, babča holduje pivku, jointům, obléká se jako totální hippie nového věku a klidně chodí v bikinách a vyhrožuje na sociální síti, že jde ven balit vaše chlapy.

„Nepřemýšlím o tom, že jsem stará. Nejsem starý člověk. Ani nevím, jaké to je se staře cítit a co staří lidé asi cítí. Šokuje mě, kolik lidí mě má rádo, ale jde o to, že já svoje fanoušky miluji stejně jako oni mě. Dodávají mi energii a motivaci,“ říká internetová hvězda Baddie, které při focení a výběru nejmodernějších vychytávek pomáhá její vnučka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také