TopStar

4. ledna 2019 14:00

Tereza Šulcová

Dáda Patrasová: Kvůli kritice okolí zůstává zavřená ve své vile

Od doby, co Dagmar Patrasová na druhý svátek vánoční bourala pod vlivem alkoholu, nevyšla z domu. Důvodem pravděpodobně bude masová kritika ze strany fanoušků.

Už je to více než týden, co měla zpěvačka nehodu pod vlivem alkoholu, kdy nadýchala 2,5 promile. Po její reakci, že pod vlivem alkoholu rozhodně nebyla, se fanoušci začali bouřit. Dáda byla vzor pro mnoho dětí, avšak nyní si na ni lidé ukazují prstem.

Na sociální síti se sesypala lavina komentářů vyjadřujících se k nehodě. Některé komentáře dokonce stačila Dagmar chvilku po zveřejnění smazat. „Tak můj koment rychlostí blesku odstraněn,“ vyjádřila se jedna slečna pod fotkou od Patrasové. Pravděpodobně má teď ve vršovické vile dostatek času, jelikož kvůli nehodě nemůže již hrát v pražské Hybernii svoji slavnou roli Sněhové královny. Produkční společnost Pixa přiznala, že si Patrasová další vystoupení již nezahraje.

„Ano, ohrozila představení,” uvedla Lenka Pixová pro Blesk.cz. „Dohodli jsme se jako producenti, že ve zbylých představeních, která máme do konce února odehrát, paní Patrasová hrát nebude. Termíny pokryjí její alternace,” dodala Pixová.

Dagmar totiž kvůli nehodě nestihla vystoupení a na poslední chvíli ji zastoupila Michaela Zemánková (37), což bylo pro zpěvačku štěstí, jinak by musela divadlu zaplatit přibližně půlmilionovou pokutu.

Fanoušci jí radí, ať se jde léčit. Alkohol je očividně pro ni závislost, hovoří o tom i její oteklý obličej. „Dobrý večer paní Patrasová, dokázala jste ve svém životě hodně, máte dvě krásné a úspěšné děti, byla jste hvězda a nádherná žena, to, že jste si špatně vybrala životního partnera... stalo se to mnoha ženám, prosím přestaňte toho litovat a začněte žít... moc Vám to přeji a cítím s Vámi... vykašlete se na víno, vím, že to je pomoc, když je člověku špatně... bohužel zde platí dobry pomocník, zlý pán. Vaše děti Vám vše vynahradí,“ radí Patrasové fanoušci. Momentálně se podle Blesku Patrasová ukrývá před světem ve své vile ve Vršovicích, ani telefon nezvedá. Pravděpodobně čeká u sklenky vína, až na celý incident lidé zapomenou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také