TopStar

27. prosince 2018 10:34

Tereza Šulcová

Dagmar Patrasová měla nehodu! Údajně nadýchala 2,5 promile! Vinu popírá.

Pro Dádu Patrasovou tyto Vánoce rozhodně nebudou patřit mezi nejveselejší a nebo se právě naopak možná veselila až příliš. Ve středu v odpoledních hodinách totiž havarovala na Vinohradech a podle všeho se prý měla před usednutím za volant vydatně posilnit alkoholem.

Podle Extra.cz hereččin Mercedes nedopadl vůbec dobře. „Když jsem potom šla kolem, viděla jsem, že Dagmar Patrasová sedí za volantem a policie ji uklidňuje. Auto bylo nabourané na straně, docela hodně, SPZ byla zaražená v kapotě,“ svěřila se svědkyně.

Podle policejního mluvčího Tomáše Hulana se nehoda obešla bez zranění. „Nicméně jak bývá standartem, všechny účastníky dopravní nehody jsme podrobili orientační dechové zkoušce, kdy u jednoho z řidičů byl opakovanými dechovými zkouškami zjištěn alkohol, neboť se opakovaně na displeji přístroje zobrazila hodnota přibližně dvě a půl promile alkoholu. V tuto chvíli je na základě této skutečnosti řidič samozřejmě podezřelý z trestného činu, respektive přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.“

Vyšetřování celé události je momentálně na samém začátku. Nám se podařilo s Dádou spojit a ta nám celou situaci vysvětlila ze svého pohledu.

Když byla Dagmar Patrasová konečně propuštěna ze služebny na oddělení dopravních nehod, reportérovi, který ji při tom natáčel, nic neřekla. „Jděte do haj*lu,“ dodala rozčíleně. O nehodě ví i její manžel Felix Slováček, který o nehodě ví a potvrdil, že byla pod vlivem alkoholu.

Na otázku ohledně alkoholu odpověděla rázně. „V žádném případě. To bych prostě nesedla za volant. To je nesmysl.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také