TopStar

7. prosince 2018 15:10

Tereza Šulcová

Felix Slováček (75) a Dagmar Patrasová (62): Tohle se Lucii Gelemové (35) líbit nebude

Felix Slováček byl se svou přítelkyní Lucii Gelemovou nedávno v Londýně. Pár si užíval jeden druhého, ale co se vrátili do Čech nastala změna. Felix Slováček navštívil svou ještě manželku Dagmar Patrasovou a nejednalo se o návštěvu ledajakou.

V domě, kde žije jeho manželka Dáda Patrasová, nyní probíhá na žádost manžela rekonstrukce koupelny. Felix v domě také někdy přebývá. Dáda si stěžovala na svém Instagramu, že její manžel je v Londýně a ona se trápí doma bez vody kvůli rekonstrukci. „Vrátila jsem se z pohádkového představení do reality. Takhle mám rozbouranou koupelnu. Manžel na výletě v Londýně,“ posteskla si zpěvačka, a za popiskem následovalo několik smutných ne-li brečících „smajlíků“.

Následně se do toho zapojila i Lucie Gelemová, která zveřejnila fotku z Londýna, na které je se Slováčkem a sama štěstím jen září. „Londýn a Felix – mezníky mého života. Zpátky po deseti letech.“

Uběhlo pár dní a Dáda přidává na sociální sítě další fotku. „Musím říct, že Felix se skvěle stará o náš dům.“ Fotka vyvolala obrovskou lavinu otázek. „Vrátili jste se k sobě?“ ptají se fanoušci. Někteří naopak říkají, že tohle Dáda nemá zapotřebí. Co má tahle fotka znamenat, to ví jen Dagmar a Felix. Co na to říká jeho nynější přítelkyně Lucie Gelemová?

Lidé také spekulují, zda se nejedná pouze o starou fotku, protože je nepravděpodobné, že by se Felix takhle rychle vrátil zpět k manželce. Ale rozvedení stále nejsou, tak kdo ví, kde je pravda. Možné je všechno!


Přečtěte si také