TopStar

14. února 2019 09:00

Tereza Šulcová

Dáda Patrasová: „Svého jednání velice lituji a jsem moc ráda, že jsem nikoho nezranila.“

Zpráva o dopravní nehodě Dády Patrasové proletěla mediálním světem chvilku po Vánocích a stále neutichla. Patrasová totiž bourala se svým Mercedesem pod vlivem alkoholu. Nikomu se naštěstí nic nestalo. Slavná tvář nadýchala 2,5 promile. Herečka, oblíbená zejména mezi malými dětmi, do dnešního dne čelila urážkám a soudům z řad veřejnosti, a právě to byl pravděpodobně podmět pro její včerejší vyjádření na sociální síti.

Nejdříve herečka vše urputně zapírala a tvrdila všem médiím i veřejnosti, že alkohol nepila a nehodu nezpůsobila ona. Ovšem lež má krátké nohy, a pravda tak rychle vyplula na povrch. Lidé začali bombardovat její sociální sítě negativními komentáři. Patrasová několik dní neopustila svou vilu na Vinohradech kvůli mediálnímu nátlaku, který odstartovala ona sama.

Začalo to fotkou s hereččiným stále ještě manželem Felixem Slováčkem, kde se láskyplně líbají. „Musím říct, že Felix se skvěle stará o náš dům.“ Fotka vyvolala obrovskou lavinu otázek. „Vrátili jste se k sobě?“ ptají se fanoušci. Tuto fotku nedávno smazala a dělá, jako by se nic nestalo, jelikož se provalilo, že se jedná o fotku z minulosti a Slováček žije dál s pětatřicetiletou milenkou Lucií Gelemovou.

Pokračovalo to dopravní nehodou, kde popřela jakoukoliv vinu a k události se více nevyjadřovala. Ovšem tomu je konec, Dáda se konečně přiznala. „Spolupracuji s Policií České Republiky, se svým obhájcem jsem se zúčastnila výslechu, svou vinu jsem plně doznala a za své jednání ponesu plnou odpovědnost,“ prohlásila Dáda na svém Instagramu.

Svého jednání velice lituje a fanoušci jí dávají palec nahoru za odvahu a upřímnost. „Jsem moc ráda, že jsem nikoho nezranila,“ dodává ve svém projevu herečka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také